Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek túl ezen a kocsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl ezen a kocsi őrületen?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt parommal. Nagyon jol megertjuk egymast es nagyon szeretjuk is egymast. Mindent megtennek erte. De viszont kb 1-masfel eve allandoan a kocsival van elfoglalva. Tobb kocsija is volt mar de mindnek volt/van valami problemaja. Ejjel nappal ezen jar a feje ami mar kihat az en idegrendszeremre is. Rengeteg hibaja van a mostani kocsijanak is es nagyon sajnalom hogy ilyen szomorunak kell latnom ot mivel minden energiajat/penzet ebbe fekteti bele. Annyira probalnek neki segiteni de sajnos nem tudok es igy en is elvagyok keseredve. Neha pedig majd fel robbanok hogy ennek sosem lesz vege.

Ti mit tennetek?


2017. okt. 24. 19:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, akkor csak reménykedhetsz, hogy a sokadik rossz vétel után benő a feje lágya, és nem viszi csődbe magát ezzel. Szép dolog a BMW-zés, jó kocsik is, amikor egyben vannak és mennek, de pénztárca és türelem is kell hozzájuk. Egy barátom vett egy szalonban beszámított és bevizsgált 5 éves BMW-t, majd egy év alatt a kötelező dolgokon felül ráköltött még több mint 1 milliót. Korábban neki is nagy álom volt a BMW-zés, de most készül váltani, mert unja, hogy nincs 2 hónap, amikor egyhuzamban működne rajta minden. Remélhetőleg a barátod is eljut majd ide.
2017. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ő viszont nagyon is szeretné ha jolenne a kocsi tehat nem halmoz egyiket a masikra. De viszont nagyon sok penz kellene ahoz hogy megcsinalja ugy a kocsit hogy ne legyen problemaja amit viszont egyikonk se engedhet meg maganak sajnos. Es inkabb minden penzet bele oli csak hogy megcsinalja de mire az egyik hiba megoldodik jon a masik. Ez egy orok korforgas lesz szerintem orokkre. :) :/ sajnos mar neha csak nevetek ezen az egeszen.
2017. okt. 24. 20:13
 13/25 A kérdező kommentje:
Utolso: na igen pont ugyan is van ezzel o is hogy nincs ket honap hogy normalisan mukodjon. Nagyon remelem igazad lesz
2017. okt. 24. 20:14
 14/25 A kérdező kommentje:
Ami a csődöt illeti szerintem már abba van ígyis. Tehát nem tudom meddig megy majd ez így.
2017. okt. 24. 20:15
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Minek akarsz a nyakadba venni egy ilyen pasit? Te fogod eltartani, amíg neki a fizetése elmegy a kocsira?

Vagy várod 47 éves korodig, hogy egyszer lesz pénz esküvőre?

Teljesen felesleges.

Te se leszel fiatalabb. Dobbanst időben.

2017. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

ezt anno velem is eljátszották, hogy ,, az autó mindenek felett".


sztem dobd ki, mert idővel csak rosszabb lesz, vita is több lesz.

Nem fog megváltozni.

Bocsi.

2017. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van csak egy ilyen dolog miatt nehez lenne dobnom meg szeretem is
2017. okt. 24. 20:37
 18/25 anonim ***** válasza:
68%
Már a kérdésnél sejtettem, hogy német kocsi lesz :DDDD Csajszi, Honda. Gyűjts rá és jövőre házasodtok. Ezt garantálom!
2017. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Jó a BMW de nem ő lesz a különleges ember aki 1-2 millióból megvarazsolja a 18 milliós csodaverdat. Meg senkinek se ment neki se fog. Álmodhat róla de akkor se . De ha a kerdezonek ez a színvonal jó akkor nincs miről beszélni
2017. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg japán autót vegyen, Toyota, Honda, Mitsubishi. Toyota Avensist 10-12 éveset, kifogástalan és gyönyörű állapotút kap már 1,2-1,5 milláért. Vagy Hyundai, azok is nagyon jók.
2017. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!