Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek túl ezen a kocsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl ezen a kocsi őrületen?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt parommal. Nagyon jol megertjuk egymast es nagyon szeretjuk is egymast. Mindent megtennek erte. De viszont kb 1-masfel eve allandoan a kocsival van elfoglalva. Tobb kocsija is volt mar de mindnek volt/van valami problemaja. Ejjel nappal ezen jar a feje ami mar kihat az en idegrendszeremre is. Rengeteg hibaja van a mostani kocsijanak is es nagyon sajnalom hogy ilyen szomorunak kell latnom ot mivel minden energiajat/penzet ebbe fekteti bele. Annyira probalnek neki segiteni de sajnos nem tudok es igy en is elvagyok keseredve. Neha pedig majd fel robbanok hogy ennek sosem lesz vege.

Ti mit tennetek?


2017. okt. 24. 19:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%

Én valahogy masképpen látom ezt a dolgot. Erőltetetten akar egy ilyen 20 éves szakadt kocsiból egy jelentéktelen preztizs autót csinálni. Neki ez a ki vagyok én fokmérő valószínűleg. Biztosan van olyan intelligens férfi aki szereti ezt a márkát. Én is mindig samsung telefont veszek például. De itt arról van szó, hogy az élete megy rá. Buta kisfiú lehet. " Nekem akkor is BMW-m lesz"

Na nekem ilyen megrögzött pasi nem kéne az tuti. Legyen egy férfinak hobbija, több is akár, űzze szenvedéllyel de ez hatalmas túlzás. Az, hogy ezekre a tragacsokra minden hónapban költeni kell-nyilván a márkából fakadóan nem keveset-szimpla butaság. Ennek az árából bármilyen kiváló állapotú japán verdát lehetne venni. Ja, azzal nem lehet villogni.

Ezt a hapsit baromi sürgősen dobbantsd. Nem kell valasztás elé állítani, egyrészt nem fer másrészt fölösleges. Ha téged választ száz évig hallgathatod, ha nem akkor meg lefutsz még x kört fölöslegesen. Keress egy normális férfit. Ez meg vegye el a kocsiját.

2017. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Most olvastam tüzetesebben....5 éve együtt vagytok és az összeköltözést a kocsi kiadásai gátolják???? Na szerintem most csinálj egy kv-t ülj le és gondolkodj el ezen. Mert ez már a nevetséges kategória és nem téged akarlak bántani ezzel.
2017. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, amin te egyfélekèppen tudsz változtatni.

Leülsz vele megbeszèlni, hogy mik a prioritàsok az életben.

Te szeretnél előre haladni, míg neki csak a BMW.

Mellesleg szellemileg valóban elèg korlátolt és felszínes lehet a srác, ha megvesz egy sz***t csak azért mert rajta van a fekete-fehér-kék embléma. Hogy abból amennyit rákölt, már símán akár két, működőképes autótok lehetne... vagy akár más.

Szerintem egy jó elbeszélgetés, ha nem működik, tovább kell lépni, még simàn találhatsz valakit akivel egyeznek az elképzelèseitek, ő meg házasodjon össze a kocsijával :)

Mert aztàn amikor gyerek lesz, a te fizetésed valameddig kiesik, akkor nem vesztek pelenkát a kölyöknek, mert épp valamit megint javítani kell a kocsin?

Vagy addig húzzátok majd a gyerekvállalàst, mert épp nincs rá pènz, amíg a vègèn ott állsz majd 30x évesen, és rájössz, hogy minden pènzeteket beleöltétek egy roncsba csak azért hogy a pasid villoghasson hogy BMW van a feneke alatt? Ami gurulni addigra már nemigen fog mert megeszi a rozsda...

Prémium kategóriás autót vegyen az akinek telik is rà, és nem csak buherálja itt-ott. Akinek nem telik, az vegyen olyat amivel tud járni, kicsi a fenntartási költsége, nem rohad le minden sarkon.

Nekem Toyotám van, használtan vettem, de 38 ezer km-rel, pedig vehetnék éppen prémium kocsit is de túl sok "megszorítással" járna, inkább költök másra.


Ha ennek tudatában is elfogadod, akkor meg meg kell tanulnod ezzel együtt élni.

2017. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Akinek a családalapítás, meg gyerek az költségvetési kérdés - és ott is csak a második helyen van, azzal ne nagyon tervezz semmit.

Elvesztegettél 5 évet, a hatodikat már ne!

2017. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én elhagynám. Annak, akinek ennyire a kocsi (horgászat, fotózás, stb.) az első, azzal nemhogy családot nem alapítanék, hozzá sem mennék.


Ugyanis, MINDIG az autó lesz az első - és hidd el, ha hibátlant vesz, akkor is fog találni rajta, amit polírozni, tisztítani, felújítani, stb. kell.

2017. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!