Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben 4 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben 4 év után?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 éves férfi, aki még a családjánál él, igaz elkülönített lakrészben. Tipikusan olyan, hogy amint hazaér a munkából, elfárad, és nem csinál semmit. Noszogatni kell mindenért. Van egy barátnője, aki ambiciózus és több mindent szeretne kihozni a napjából. Persze, értem én, hogy fáradt az ember, de mindjárt kifejtem. Párom anyagilag meg ad minden biztonságot. (Várjátok ki, mire akarok kilyukadni.) Ezen túl többre nem is számíthatok tőle. Ha arra kérem, hogy most hétvégén ő találjon ki valami programot, akkor neki az már „fárasztó”. (Tipikusan olyan ember, hogy csak „gondolkoznia” ne kelljen.) Mindig én mondjam meg, hogy most menjünk el moziba és ezt és ezt nézzük meg?! Ha én nem mondom, akkor hónapokon keresztül csak otthon tespedünk. De ha neki kell valami, akkor azt pikk pakk elintézi és nem fárasztó számára a „kutató munka”. De ha rólam van szó … Felvetődött bennem a gyerek, család téma. És erre azt mondta, hogy majd 5 év múlva. Én lassan szeretném, de úgy látom, hogy fél ezektől a nagy dolgoktól. Kértem, hogy költözzünk külön, mire nagy nehezen rávettem volna, addigra sajnos nem jött össze az albérlet. Nem tudom eldönteni, hogy valóban nem érti ezeket a dolgokat (olyan érzésem van, hogy papagáj vagyok, hogy mindent el kell magyaráznom neki), vagy csak nem akarja megérteni. Látja rajtam, hogy fájnak ezek a dolgok, de nem foglalkozik vele. És újra megkérdezi, hogy mi a baj. Így is már 4 éve vagyunk együtt és nem tudom, hogy mit tegyek. Nem akarok ráerőltetni semmit, mert hát nem is lehet. De mások már a kapcsolatuk elején érzik azt, hogy na vele sokáig együtt akarok lenni vagy épp nem. És az, hogy ő ennyi mindent halogat, vagy engem nem érez biztosnak, vagy nem tudom. Kértem, ha nem akarja ezeket, akkor azt is meg lehet mondani. Csak tudja, hogy ezzel lehet, hogy el is veszít. Annyit mondott, hogy lehet mire elér idáig ahol most én vagyok (család stb) addigra ezeket a dolgokat kiöli belőlem. Magyarán minden meglenne a nagyobb dolgokhoz, csak lehet, hogy az akarat hiányzik?


Köszönöm a válaszokat.

28L


2017. okt. 27. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez halott ügy,ilyennel sose terveznék.életképtelen.
2017. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi jövöje sincs a kapcsolatnak, mert ebben a helyzetben te alárendelt valaki vagy és ez csak romlani fog.


A "párodnak" nem te kellesz, hanem a "szolgáltatások" amiket töled kap, te csak "használati tárgy" vagy neki. Ezt ö sosem fogja megmondani, mert neki kényelmesebb, ha rendelkezésre állsz, amikor éppen kedve van valamre.


Mivel még fiatal vagy, okosabban tennéd, ha lépnél és utána keresnél egy normális valakit magadnak, aki téged is akar, és veled tervezi az életét.

2017. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

"Tipikusan olyan ember, hogy csak „gondolkoznia” ne kelljen."

Mivel ez a saját fényünk megnyilatkoztatása, automatikusan szakítanék, és gondolkodnék, miért jöttem vele egyáltalán össze.


Legközelebb vigyázz, hogyan fogalmazol kérdésedben.

2017. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De minek jön össze a csaj ezzel az emberrel?
2017. okt. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, hogy lehet egy ilyen alak mellett 4 évet kibírni, én már 4 nap után menekülnék.

Teljesen halott ügy, ezt az ember magasról szarik az igényeidre, a boldogságodra, csak az a lényeg, hogy neki kényelmes legyen és a kisujját se kelljen mozdítania.. Ezek után tervezni? Rossz vicc. Ez minden, csak nem kapcsolat.

2017. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben lévőként szakítanék. Sehová sem haladtok és ezt a párod nem is szorgalmazza.

A soraidból látva te,valamint a kapcsolat hasznos eltöltése nem foglalkoztatja.

A viselkedése éretlen. Nincsenek céljai,nem mozgatja sokminden és nem törekszik sem a jelleme,sem a kapcsolat fejlődésére.

Nem nyújt neked segítséget,nem számíthatsz rá és még azt sem nagyon érezheted,hogy egyáltalán akar e még/már téged.

A családalapítás számodra elengedhetetlen és ebben sem vagytok kompatibilisek.

Ezen kívül mintha csak egy anyagi biztonságért vásárolt használati tárgy/szolga lennél.

Neked ez megfelel?


Szerintem ennek nincs értelme. Ismerj meg egy olyan férfit,aki akar valamit az élettől és belőled is a legjobbat hozza ki!

2017. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember felejtős. Negyvenévesen ugyanitt fog tartani. Csak pazarlod mellette az éveidet
2017. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Eléggé megfenekleni látszik a dolog számomra.

Én 27 vagyok, párom nálam fiatalabb, de már albérleteket nézeget, hogy hova menjünk, amint vége a próbaidejének munkahelyén, és véglegesítik. Családot még nem szeretnénk, de biztos vagyok benne, hogy ha eljutnék idáig, találnánk közös nevezőt. Programokhoz néha mindketten fáradtak vagyunk, de előbb utóbb valamelyikünk megmakacsolja magát, és akkor kimozdulunk. Ez is kölcsönös, sokszor beszélünk program ötletekről, ezért sok minden van a kalapban, amibe bármelyikünk bele tud nyúlni, és kimozdítja a másikat.

Nagyon úgy tűnik számomra, hogy párod inkább csak lebeg a langyos sz*rban. Jó neki ez, de igazából nem érdekli. Nincs motivációja, célja veled, a kapcsolatotokkal. Csak a tüzet oltja, hogy nyugton maradj, de ebben sem erőlteti meg magát. Ha meg akarjátok menteni a kapcsolatotokat, érdemes lenne egy komoly beszélgetésre sort keríteni, és elindulni valamerre. Persze, ha változik is, az nem egy csapásra lesz, de legalább a próbálkozásnak látszódnia kéne, és nem abba maradnia 1-2 hét után.

2017. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

24 voltam mikor az exemmel közös saját(hitel) házba költöztem!


Ő egyszerűen ilyen...


Mondjuk azt hozzáteszem én is végeztem nehéz fizikai munkát ,tudom milyen mikor nagyon eltárad az ember.


De olyan ismerősöm is van aki tengi-lengi munka után eljátsza hogy ő halálosan fáradt....

Neked kell tudni mit fogadsz el vagy mit értesz meg, lehet ami nekünk normális , elfogadható, az neked már nem az.

F35

2017. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
...és egy ilyen kapcsolatba akarsz gyereket? Normális vagy?
2017. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!