Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője egy olyan párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője egy olyan párkapcsolatnak, ahol a férfi napi szinten sértegeti, idegesíti terhes barátnőjét?

Figyelt kérdés
Bármi lehet a veszekedés alapja, akár egy apróság is. Mindig a nő a hibás, mindenről ő tehet, ő az idézem: "ostoba, idióta". Persze a másik fél soha semmiről nem tehet. Ha ő elront valamit, az is azért van, mert idegesítették. Persze az mellékes hogy a terhes barátnőt nyugodtan lehet idegesíteni, idegileg kikészíteni, az nem számít.

2017. okt. 27. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tőled függ. Én is ilyen kapcsolatban voltam, én nem tudtam egy idő után tolerálni, és kiszálltam belőle. Persze időszakosan jöttek az ígérgetések, a "megváltozok" sztorik, de azok csak szavak maradtak, tettek nem álltak mögötte. Beszélj a pároddal ezekről a dolgokról, mert maguktól nem fognak megoldódni a problémák. Ha nem látsz változást, akkor szerintem kár egy életen át ilyen ember mellett szenvedj, a gyereknek sem tesz jót,ha napi szinten ezt látja/hallja.
2017. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Olvasd e könyvet és gondolkozz. ( 1 nap alatt kiolvasod)


[link]

2017. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nő normális kapcsolatra vágyik, miért maradt együtt egy ilyen fazonnal, és mégis minek csináltatott vele gyereket?

Amúgy meg egyedül is jobb, mint egy ilyen apával. Meg simán lehet új kapcsolata a nőnek 1 gyerekkel is. És még mindig jobb, mint egy ilyen közegben felnőni. Mégis milyen mitát lát így a gyerek? El lesz rontva a családról alkotott képe, neki sem lesz majd egy normális kapcsolata sem, egy roncs lesz szerencsétlen.

2017. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Attól még mert formálisan család vagytok: anya, apa, gyerek, az nem azt jelenti hogy ténylegesen azok lennétek. Oda kell megfelelő szülői szeretet nem csak a gyerek, de egymás iránt is. Milyen mintát lát majd a gyerek? Hogy apa hogy bánik anyával vagyis akkor a nőkkel is így bánunk? Másik embert is lehet sértegetni következmények nélkül? Egyedül jobb, mint egy bántalmazó kapcsolatban. És ezt már fentebb, gyerek szemszögből nagyon szépen leírták.
2017. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát te tök nem vagy normális kérdező. Mégis mi maradna? Egyedül nem állsz meg a lábadon? Lesz lehetőséged egy normális férfit találni magad mellé, addig is ott vagytok ketten a gyerekkel, és bocs, de egy csonka család is ezerszer jobb, mint egy "torz" család. Elrontod a gyereked életét egy ilyen apával. Ha fiú lesz, azt látja, hogy így kell bánni a nőkkel, férfiként ő az atyaúristen, az van amit ő mond, ő akar, a nőt a sárga földig alázhatja, ha lány lesz, akkor meg azt, hogy nőként meg kell alázkodnia, mindent el kell tűrnie. És felnőtt korukba ugyanezt a mintát fogják követni a kapcsolataikba. Szerinted jobb ebbe a világképbe felnevelni a gyereket, csak mert apa anya együtt van?
2017. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"El lesz rontva a családról alkotott képe, neki sem lesz majd egy normális kapcsolata sem, egy roncs lesz szerencsétlen."


Az mondjuk elvált szülőkkel is el lesz rontva, sajnos.

2017. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. De még 2 rossz választás között is van jobb meg rosszabb. És egy ilyen ember mellett maradni egyértelműen a rosszabb verzió.
2017. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!