Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek el ezt a férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el ezt a férfit?

Figyelt kérdés

Ez a férfi rövid ideig, de az életem része volt, és nagyon megszerettem, viszont semmi komoly nem lett belőle. Úgy érzem, hogy nem tudom őt elengedni, hiába szeretném. Ezt megnehezíti az is, hogy gyakran kell találkoznunk. Közben van egy párom, akivel már komoly terveink vannak, vele képzelem el az életemet. Kérlek titeket, ne ítélkezzetek, volt már valaki ilyen helyzetben? Erre mi a megoldás?


28 N


2017. okt. 30. 13:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a kérdésben lévő helyesírási hibáért!
2017. okt. 30. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor dolgozz a komoly terveken a pároddal, ez legalább elveszi a figyelmedet.
2017. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, én voltam, csak akkor tudtam elfelejteni, mikor már többé nem találkoztunk. Nem ment máshogy.:-( De akkor pár hónap alatt elfelejtettem.

De amúgy, ha még nem vagy házas, nincs gyerek, és már most ilyesmi ér, lehet, hogy meg kéne gondolnod a kapcsolatodat.

Mert nekem azért volt ez, hogy megtörténhetett, mert nem volt jó az a kapcsolat, és utána még egyszer megesett évek múlva, na akkor rájöttem, hogy ennek véget kell vetni.

Érdemes lenne megvizsgálnod, még mielőtt válás, gyerekek ilyenek kerülnének terítékre, lehet, hogy nem a megfelelő emberrel vagy..

Csak feltételezés.

2017. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni. Fel kell dolgozni, hogy elmúlt.
2017. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen
2017. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!