Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vállalhatatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vállalhatatlanul viselkedik részegen bulikon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt. Minden rendben,de ha buliba megyünk, és részeg lesz,akkor szó szerint is,-kivetkőzik önmagából,és ez engem zavar.

Táncolunk, erre elkezd vetkőzni, mindenkit ölelgetni, stb... Ezt én nehezen viselem, és amikor ezt szóváteszem azt hiszi a féltékenység miatt. Most megint lesz egy szülinapozás,amin félek előre,hogy mi lesz... :/

Mit tanácsoltok?



2017. nov. 1. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
En azt tanacsolnam, hogy ne egesd magadat ilyen alja emberrel, aki konkretan nem tud viselkedni felnott ember modjara, de te ugyis turni fogod meg, teljesen mindegy, mit tanacsolunk. Ezen nincs mit beszelgetni, reszegen elojon az igazi enje, es kesz.
2017. nov. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy inkább ekit tol?:D Azok melegednek ki annyira, meg szeretnek mindenkit ölelgetni
2017. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Hogy vállalod te a TÁRSAD?

Részletekben? Vagy mi?


Kérdezd már meg tőle, hogy ő vállal-e téged ezzel a te kis "kérdéseddel" itten, merthogy ez szerintem sokkal vállalhatatlanabb, mint részegen bulizni.

2017. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt egy részeges pasassal?
2017. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!