Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom orrba-szájba hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom orrba-szájba hazudik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában figyelmes lettem, hogy hatalmas mellekkel megáldott lányok lettek facebookon az ismerősei. Heti 4-5 darab. Nem meztelen nők, hanem szimplán korombeli lányok, de mindegyiknek akkora a melle, hogy a fejem kétszerese, és az ország különböző részeiről.

A páromnál rákérdeztem, hogy ez mi, mire rámförmedt, hogy nem bízom benne és Ő NEM JELÖL senkit.

A lényeg, hogy ma bejelölte az egyik ISMERŐSÖM barátnőjét, akinek szintén c-d-s melle van. Mikor rákérdeztem letagadta.

És most velem kiabál meg nem szól hozzám, hogy én a féltékenységemmel megölöm a kapcsolatot.


2017. nov. 2. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts.
2017. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Dobd ki. Ennyi. Nem tisztel, másban is hazudni fog, csak szamár vagy ló helyett számára.
2017. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A hazugság nagyon nem fér bele egy kapcsolatba, - meg egy ilyen értetlen kis pöts - nem veszítesz vele semmit, ha elhajtod.
2017. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Lásd mint #1!


Itt gondok vannak nem is kicsik!

2017. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdemes olyan emberrel kapcsolatban lenni, aki hazudik. Ha meggyőződtél róla, hogy nem mond igazat, akkor szakíts.
2017. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha konkrét bizonyítékod van rá, hogy ő jelölt, akkor szerintem itt kéne véget vetni a kapcsolatnak. Mindig legyen eszedben, hogy a tettek számítanak, és nem a szavak, mert bárki mondhat bármit. Ülj le vele, és mondd meg neki, hogy nagyon megbántott ezzel a hazugsággal és nincs joga a féltékenységre fogni a kapcsolatotok romlását. Ha ennyire nem vagy fontos neki, hogy még a pofádba hazudik, akkor jobb már most ott hagyni, mint később majd azon kattogni, hogy a d.s mellű csajokkal írogat randi közben meg stb...
2017. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Verd orrba, utána meg vágd szájba :DDD
2017. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Magamból indulok ki: ha valaki hazudozik, az nálam olyan szinten bizalom romboló egy kapcsolatban, hogy nem tudok együtt maradni vele. Tapasztalat... inkább legyen beszéd hibás, vagy a fene tudja milyen, de be hazudjon.
2017. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

A fiúd egy idióta.

Szépen meg köllött volna mondania, hogy igen, bukik a csöcsökre, ez van. Dolgozd fel, vagy lehet tiplizni.


Ha ez a fajta (őszinte) "válasz" sem tetszik, akkor biza neked kell még tanulnod. Sokat.

2017. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Dobd ki a francba!Nem fog soha megváltozni!
2017. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!