Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy reagálna erre? Semmisé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagálna erre? Semmiség, vagy titeket is zavarna?

Figyelt kérdés

Rátévedtem a barátom Instagramjára, először teljesen ártatlanul, aztán megláttam, hogy gyanúsan megnövekedett az általa követett emberek száma (egyébként nem is használja a IG-t, azért is találtam érdekesnek), hát megnéztem, hogy kiket is követ (ezen a ponton tudom, hogy sokan el fognak ítélni, és "nyomozásnak" veszik, nem tagadom, belémbújt a kisördög abban a percben) és hát mit ne mondjak. A fele, de lehethogy több is ilyen meztelen csajos profil, jó, persze nem a legócskább képek, mert azokat nem engedi ki gondolom, de tényleg csupa olyan profil, ahol meztelen csajok pózolnak. Kicsit sokkot kaptam akkor, hogy így mondjam, mert amúgy engem nem zavar, hogy mit csinál, amíg nem tudok róla, de ez így, ilyen nyilvánosan...olyan alpári dolognak érzem, de most komolyan, Instagramon? Pedig nem az a fajta egyébként. Megmondom őszintén, olyan cslaódottságot és ha szabad így kifejeznem, undort érzek, és ilyenkor jönnek azok a gondolatok, hogy vajon nem vagyok elég jó neki? Egyébként nem érzem ezt, de nyilván nem úgy nézek ki, mint azok a pózoló csajok. Persze nem azt mondom, hogy rá se nézzen másra, de így, hogy tényleg a követései kb. fele ez, nem tudom, olyan furán érzem magam.

Szerintetek túlreagálom, hog nektek is rosszul esne? Egyáltalán mit kell ilyenkor tenni?


2017. nov. 2. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Az olyan kommentekre, hogy "minden pasi ezt csinálja "van heréje" stb. csak annyit mondok, hogy nem lehet mindenre ezt a kifogás használni, hogy "hisz pasi"."


Tökéletesen egyetértek!

Ez olyan, mintha valaki azzal jönne, hogy a barátnőm elvárja, hogy én fizessek, minden nő leírná, hogy de hisz nő! Mintha az ember neme bármire is felmentés lehetne.

Úgy utálom egyébként, hogy teljesen normális dolognak tartják egyesek, hogy egy férfi megnézhet minden nőt, meg belájkolhat mindenkit. A nőkbe ez van beletáplálva, hogy kussoljon, ha a pasija ilyen, mert MINDEN pasi ilyen. Amúgy nem, ismerek olyan FÉRFIT, aki nem egy ösztönlény.

Én nő létemre nem nézek meg pasikat, pláne nem fordulok utánuk és nem lájkolgatok mindenféle sz..rt, csak azért mert izmos felsőtest van rajta.

2017. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es

"Amúgy nem, ismerek olyan FÉRFIT, aki nem egy ösztönlény."

Kikérem magamnak és a normálisabb férfitársaim nevében is ezt az általánosítást.

Az a te szegénységi bizonyítványod ha nem találkoztál még olyan "Férfival" aki tud uralkodni az ösztönein és neked csak "pasi" jutott.

2017. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem félreértetted az utolsó előttit, vesszőt tett a nem után :D
2017. nov. 3. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!