Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszafordíthatatlan a kizáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafordíthatatlan a kizárólag sexet "akaró" férfi? Eset lent.

Figyelt kérdés

Tudom, „te rontottad” „nem lett a szemében így értéked „„miért kérdezed?” „magad is tudod” „hány éves vagy?” lesz a válaszok többsége..ám felteszem..

Melyikben hisztek vagy gondoljátok, tudjátok, hogy jó lehet? Adott a szituáció: van egy férfi. Már találkoztunk többször, sex kapcsolatnak indult mindkettőnk részéről.. Mindig párkapcsolat híve voltam, udvarlás-járás stb. soha nem a csak sex, nem is volt csak komolyabb kapcsolataim. Pont a rossz és hosszú kapcsolatomnak lett vége most amikor Ő jött. Soha addig nem voltam benne csak sex-nek indulóban, de akkor nem vágytam másra. Az elején azt mondta, hogy régóta érez valaki iránt, ám én nem akartam és nem léptem felé. Bár így utólag ez mind a mámoros hazugsága volt. Amikor az én részemről kezdett több lenni a dolog, és láttam így, hogy csak arra vagyok neki, véget vetettem az összejárásunknak, amit ő nem értett. Még nem tudtam elfelejteni, pedig próbáltam és egy idő után újra jelentkezett, persze tudtam a miértjét, próbált is fűzni, bár sokat nem tett a célja érdekében a szép szavakon kívül. Gondoltam egyet, taktikázom.. hurrogjatok le.. próbáltam egy olvasott cikket, ötletelőt elővenni és alkalmazni,soha nem tettem ilyet, nem volt szükség rá valahogy sosem egy férfinál sem, nem is gondoltam rá. Egy minimálisat hatott, de nem sokat, még mindig arra kellenék neki, pedig néha tényleg van néhány olyan mozzanata amiből mást lehetne következtetni.. Volt már szakításom, hagytak is el, de soha nem kellettem sexre senkinek és valahogy soha nem volt ennyi kétségem egy férfi felé sem! Ő most más. Ezért most az Önbizalmam alábbhagyott!!!

Szóval a kérdés, és a kétségem, hogy főleg, ha férfiak is olvassák,hogy van kettő út: a sokak által mondott hagyd, felejtsd el, soha nem fog akarni tőled semmit csak azt, illetve az amit máshol olvastam és taktikát kezdtem: egy Nő bármit elérhet egy Férfitől amit szeretne, persze hosszabb úttal de okos gondolkodással és csábítással és rafinériával. A Férfiak is taktikáznak! Mi miért ne tegyük? Itt ne a pénzügyi dolgokat értsétek, hanem , hogy másképpen nézzen rád , megbecsülés olyan téren.. Most ott vagyok, hogy hagyom… tényleg, de mindig bennem van a ,és ha meg sem próbálom… hisz egy kicsit küzdhetnék jobban érte, vagy visszafordíthatatlan egy ilyen férfiúi hozzáállás? Tényleg soha nem leszel több? A Férfiak, szeretik, ha látják, hogy küzdés azért van értük? Személy szerint ha egy olyan Férfi próbálkozna hosszabb idő alatt aki nem volt több és szimpatikus, biztosan egy idő után beleszeretek! Mert megismerem stb.. bár ez én vagyok…

Elnézést, ha hosszú voltam, és esetleg már tett valaki hasonlót fel… de most Miatta! megrekedtem egy kicsit! …. Köszi Mindenkinek! 34 N



2017. nov. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Hát egy igazi férfi nem fogja hagyni, hogy majd a nő megváltoztatja.
2017. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő ennyit akar, akkor ennyit. Bárhogy kapálózol, bárhogy játszadozol, taktikázol, reménykedsz, ez van.

Egy férfit nem fog meghatni ez az egész, mint ahogy fordítva téged meghatna egy idő után a próbálkozás. Max addig elhiteti veled, hogy talán, hogy megdugjon még párszor.

2017. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos valóban elrontottad, előző kapcsolatodból sérült lelkivilággal nyargaltál bele egy olyan kapcsolatba aminek semmi realitása nem volt. Ő meg kihasználta.
2017. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán hány éves ez a férfi? Gondolom, legalább annyi, mint te, nem egy kis hüle gyerek. Majd jót röhög rajtad. Itt írod, hogy végig csak a szex miatt jártatok össze, miért kevered ide a szimpátiát? Csomó olyan ember van, aki anélkül is megdug. Jézusom...
2017. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő nálam hosszasan óvatosan próbálkozik azért, mert akar engem, kedvel engem akkor esetleg elérheti azt, hogy ha amúgy nem tetszett volna annyira és nem nyitottam volna magamtól felé egy ilyen érdeklődés után hamarabb megtenném kapcsolat reményében.

De ha csak szexet akartam volna és oda is dobja magát utána nem tudná elérni ő, hogy többre kelljen. Az más, ha én útközben beleszeretek. Ő ezen változtatni nem tudna.

Bár részemről ez elmélet, mert nem megyek bele szexkapcsolatba és ilyen felszínes dolgokba.

2017. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Ezt hosszú lenne elolvasni. Írj, ha meleg kolbászra vágysz.
2017. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!