Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezekután kibékülnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután kibékülnétek a párotokkal?

Figyelt kérdés

7 hónapot töltöttünk együtt,sajnos rendszeres köztünk a veszekedés kisebb-nagyobb dolgokon.


Az utóbbi vita forrását írnám le itt, mindenkinek egyaránt érdekel a véleménye,ami talán tanácsul szolgálhatna:


A minap amikor hazaértem a párommal beszélgettem,-megjegyzem egyikünk sem tűnt idegesnek. Elmesélte hogy telefonáltak a szervízből, és megcsinálták az autóját, és hogy mikor mehet érte. Erről beszélgettünk,meg az áráról hogy kicsit drága volt,és hogy elakarja adni,mert az új autóba belerakná ennek az összegét.

Én egyetértettem vele, mondván hogy "mostanában tényleg sok a probléma vele".


Itt kezdődtek a gondok.

Egyszeriben elkezdett flegmálni velem,amire megkértem hogy vegyen vissza. Azzal jött én mi jogon merem az ő két kezi munkáját kritizálni,és sajnálja nem tud BMW-vel furikázni mint egyesek , ne legyek ennyire részrehajló, ezzel az autóval vinne engem is ide-oda. Hirtelen nem akarta már eladni se,mert semmi baja.


(Háttérinfó: BMW-je a volt páromnak volt,3 évet jártunk, kezdetben még egy golfja se volt, azért az autóért pedig megdolgozott,igaz a jelenlegi párom is tett az autójáért de én úgy gondolom én ezt nem feszegettem és soha nem is tettem.

Soha nem vitt sehova, és egy csokoládét sem fogadtam el tőle. Nem érzem úgy hogy utána rászolgáltam volna arra amit utána lealakított miszerint én egy anyagias sza.jha vagyok.

Nem élek én a pénzéből,és nem is vagyok a kitartottja.

Én elmondtam neki,hogy ezúttal megelégelem és elnézem neki (nem mintha bármikor bocsánatot kérne önmagától)… de ez volt az utolsó hogy én ezt elviselem,mert még ha tettem volna is bármit,ez a dolog alaptalan,és nincs olyan indok hogyha szeretünk valakit annak ilyeneket mondjuk.

Ezután azzal jött hogy én lesza.roztam az autóját és én mit képzelek magamról, meg hogy addig nem áll szóba velem ameddig nem kérek bocsánatot és szégyeljem magam.

"Nem te vetted.."és hasonlók. Nem is venném igénybe akár hogy a boltig elvigyen ami neki is útba esik,mert kinek esne jól ilyeneket hallgatni.


Erre mást nem tudtam mondani mint hogy fel is út le is út.


Helyre lehet hozni,vagy mit kéne tennem?


20 éves lány vagyok ,a párom 23.

( Nem élünk együtt ,semmi)


2017. nov. 5. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
nem
2017. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

" nem élünk együtt, semmi. "

Helyes, maradjon is így. Illetve ne is...

Fogd magad, lépj ki az életéből és majd találsz egy normálisat.

2017. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Úgysem fogadod meg, de nem...
2017. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem párod van, hanem gyereked. Eleve nincs értelme bennemaradni olyan kapcsolatban, ahol ilyen pitiáner baromságokból vita van. Meg ahol ennyi a veszekedés.
2017. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én nem értem egyáltalán ezt a mai kirohanását, azt is hozzám vágta hogy "elmegyek egész napra és belekötök".

Disznóvágáson voltam a mamámnál a szüleimmel,mivel ő nem tudott eljönni így nem jött,de mindenképpen megkellett csinálni mert az embernek itthon vannak anyagi gondjai,-ami nyilván nem az ő dolga, de tud róla,-(de soha nem kértem segítsen)-,szóval semmiféleképpen nem lehetett halasztani hogy legyen mit főzni. Ő helyette nem tudom merre járt,nem is az hogy jött volna el segíteni,hanem ne vetné a szememre,mikor tudja belém rúg azzal hogy a helyzetünket is kiparodizálja.

2017. nov. 5. 19:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lapát ez a gyerek úgy ahogy van.
2017. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
nem olvastalak el alaposan, de ha az autókról akarsz értekezni, arra van más kategória.
2017. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
ne feledd a következő kapcsolatra: nem piszkáljuk a másik autóját:)
2017. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott. Aki ilyenen is veszekszik abban egy csepp normalitás nincs.
2017. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!