Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan viszonyultok hozzá ha a párotok lerészegedik?

Figyelt kérdés
Nem lenne rendszeres, de egy évben 2-4 alkalommal azért előfordulhat, hogy lerészegedik baráti tarsasagban, de amúgy nem igazán szokott alkoholt fogyasztani.
2017. nov. 6. 16:49
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#8 Mondjuk az se egy normális hozzáállás.
2017. nov. 6. 17:15
 12/30 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az a legjobb, ha nem iszik soha. Én sem iszom soha. És szorongással kezelnek, úgymond minden okom meg volna rá.
2017. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk tegyük hozzá, azt, hogy az illető egyetemista. A 20-as éve legelején, nem egy 39-49 éves férfi, akinek akár mar gyerekei is vannak.
2017. nov. 6. 17:17
 14/30 anonim ***** válasza:
61%

És? Én 30 vagyok, nő, és egyszer sem ittam. Számomra nem mentség a kor.


Nézd, nyilván, akiket te keresel, nem a gyakori előtt bsszák a rezet, hanem egy bárban ülnek. Vagy aktív szociális életet élnek.

2017. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
#14 Ezt nrm mondanám én sem élek túl aktív szociális életet, de néha elmegyek a barátaimmal iszogatni, ha ők nem ilyen programot szerveznének kb. semmit nem innék magamtól, de így néha jól esik, kapva az alkalmon. Utána pedig jön a lelkiismeret furdalás, hogy kár volt inni, ez tipikus másnap, aznap este viszont jó volt.
2017. nov. 6. 17:27
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem zavar. Ha nem buta és primitív akkor semmi gond. A párom csak spicces szokott lenni, semmi több. Még bújósabb olyankor. Ilyet azért ne keverjünk bele, ha valaki agresszív stb. vagy heti szinten csinálja. Én ilyenből sosem csináltam mániát. Miért ne rúghatna ki a hámból 1x-2x? Ja, és itt szerintem nem az antialkohol fogyasztóknak van a kérdés kihangsúlyozva, hanem azoknak akik szociális életet élnek, és nem óckodnak 1-2 felestől.. :D
2017. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Tok mindegy, 20 vagy 40 eves. Szanalmas reszeg pasi.
2017. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#17 Azt el tudom fogadni, hogy nem szimpatikus viselkedés, de azért va szánalmas nagyon erős jelző, nem egy alkoholistaróp van szó.


Maximum arról, hogy jókedvűre issza maggát és feloldódnak a gátlásai, nyitottabb kesz és nem gondol végig mindent 100* nem az a hányásban fetrengő, agresszív, a világáról nem tudó részeg.


Egy évben pedig 2-4 alkalomról van szó.

2017. nov. 6. 17:47
 19/30 anonim ***** válasza:
80%
Mi együtt szoktunk inni, ez is egy program. Pár sör, beszélgetés esetleg egy film:D de a legjellemzőbb rám az hogy be alszom:)
2017. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%
Véleményem akkor is van, az pedig az, hogy lenézem, akinek pia kell a lazuláshoz. Az valószínűleg józanon nem törődik a problémákkal.
2017. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!