Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan viszonyultok hozzá ha a párotok lerészegedik?

Figyelt kérdés
Nem lenne rendszeres, de egy évben 2-4 alkalommal azért előfordulhat, hogy lerészegedik baráti tarsasagban, de amúgy nem igazán szokott alkoholt fogyasztani.
2017. nov. 6. 16:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#20 Az a baj, hogy ez még igaz is kehetne egy rendszeres ivó esetében, de évi pár alkalommal túlzásnak érzem ezt a hozzászólást, és egyik általad említett jelenség sem következik ebből.


Itt nem arról van szó, hogy CSAK így tud lazítani, vagy ez egy menekülés lenne a problémák elől. Pusztán néha jól esik az átlagnál is jobban kikapcsolni baráti társasagban.


Ettől függetlenül meglehet a véleményed, amivel semmi gond nincs, mindenki másként kátja a vilagot és más az értékrendje.

2017. nov. 6. 18:00
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb havonta szoktunk inni járni, ez csak pár pohár sört jelent, meg sem érezni. Évente kb kétszer részegedik le. Vagy szerelmesre issza magát, és nagyon aranyos, vagy pedig idiótára amikor nagyon idegesítő, de fogod a hasad a röhögéstől. Mivel csak évente egyszer-kétszer fordul elő, abszolut nem zavar. Én évente ha egyszer vetem el a sulykot, olyankor készségesen fogja a hajam hányás közben és reggelre csinálja is a gyógyító húslevest. Egyikünk sem alkoholista, nem csinálunk ebből problémát. 27/N
2017. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%
Évente 1-2x elnézem a barátomnak, de többször nem. Ha rendszeresen járna bulizni, piálni, pár lábbal rúgnám kifelé.
2017. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Megesik ,igazából ha semmi baj nem történik akkor nem gáz.

Valami azt súgja sok az álszent. Akinek nem inge ne vegye magára. De kizárt hogy itt mindenki absztinens. És inkább legyen már évbe 2x kicsit részeg mint mondjuk láncdohányos. Godnolom a kerdező srm az alkoholizmusra gondolt.

2017. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én se nagyon szoktam alkoholt inni csak alkalmanként társaságban a hangulat miatt, de általában akkor is inkább csak valami lightosabbat pl. karácsonyi italok, sör, cider vagy koktél stb., rövidet nagyon ritkán szoktam, de akkor is inkább csak ilyen "tessék-lássék" módon. Még nem voltam részeg egyszer sem. Szórakozóhelyekre, diszkóba stb. sem járok, inkább csak beülünk valahova beszélgetni, inni-enni vagy valakinél otthon "bandázunk".

Ettől függetlenül engem nem zavar, ha valaki szeret bulizni, inni és alkalmanként kirúg a hámból. Mindenki más, én elfogadom, hogy valakinek ez jól esik, szereti és így érzi jól magát. Itt most nem is arról van szó, hogy "nem tud mértéket tartani", hanem konkrétan nem is akar, egy-két alkalommal elengedi magát, ezzel szerintem nincsen baj, valaki ezt "igényli". Amíg ez nem rendszeres (tehát nem az van, hogy már heti rendszerességgel részeg vagy függő és minden nap meg kell innia azt az néhány üveget mert az neki "jár"), nem megy semminek a rovására (pl. kapcsolat, munka, iskola, egészség), addig engem ez a páromban sem zavarna, nincsen vele semmi gond, érezze jól magát. Nyílván, ha vállalhatatlanul viselkedik és már kínos, ciki vagy veszélyes helyzetekbe keveredik pl. verekedés stb., akkor azért szólnék és megbeszélnénk, de amíg csak a haveri társágban barátok között csinál magából hülyét, jól érzi magát, elszórakoznak stb., addig semmi bajom nincsen vele.

2017. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
8%
Én csak egyszer láttam a barátomat részegen a lassan 2,5 év alatt, az is egy esküvőn volt. Annyi volt a dolog, hogy túl sokat beszélt, percenként ismételgette, hogy mennyire szeret, aztán elkezdett kínosabb dolgokat is feszegetni, szóval igyekeztem leállítani. Aztán annyira kidőlt, hogy az éjfélt meg sem vártuk, le kellett feküdnie. Aztán hetekig szégyellte magát, hogy lejáratta magát (pl. a szüleim előtt is). Persze ebből senki sem csinált nagy ügyet, de azért nem szeretném, ha ez túl gyakran fordulna elő, és nekem talán az évi 2-4 alkalom is sok lenne, mert aztán ez szépen fokozatosan több is lehetne, persze nem kell, hogy így legyen, de akár lehetne, és ez nekem már nem fér bele.
2017. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lerészegedne néha, így akkor én is megtehetném. :D de amíg ő sosem iszik, így nekem is elég gáz a helyzet...hiszen tudja mondani, hogy ő sem iszik, én se igyak. :(
2017. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt hányásig részeg, amit furcsálltam is, de hát kicsit túlszaladt a határon.


Semmi nincs ebben, most három-négy évig megint nem rúg be, mert majd' meghalt másnap is.

2017. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még fiatal vagyok, de én végigkuncogtam a volt barátom részeg alakításait, én laza vagyok ilyen tekintetben. Szerintem évi pár alkalommal nincs semmi gond vele. Akik a zéró toleranciáról és a mértékről tartanak hegyi beszédet, megnézném őket, hogy pl. egy karácsonyi vacsorán hogy aszkétáskodnak, miközben mindenki más zabál.
2017. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem évi 4 alkalom sok lenne, mert az már azt mutatja, hogy amúgy nem iszik, de ha iszik, akkor nyakló nélkül és rendszeresen. Évi 1 alkalmat még el tudnék viselni. Ja és itt tényleg már a részegségről beszélek (járni nem tud, összefolynak a szavai, össze-vissza hány, ordít), nem a spiccességről
2017. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!