Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton azt mondja, hogy meghíztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. 168 centi 58 kiló.

Régen 168 centi 48 kiló voltam(csontsovány a stressztől). Elkezdtem minden nap évekig edzeni, és szépen megizmosodtam. Lett fenekem, van mellem, a hasam lapos, vékony a derekam és izmosak a combjaim. Magamnak így tetszem. A mostani párom is így ismert meg.

Ő egy nagyon jó pasi, izmos, jó alkata van, viszont mióta együtt vagyunk, felszedett pár kilót(nem duci, de látszik rajta, a családja folyton megemlíti és a barátai is). A lényeg, hogy mióta meghízott, folyton ENGEM PISZKÁL, hogy híztam. 0-24-be. Kiment külföldre 3 hétre, és mikor visszajött, az volt az első szava, hogy te híztál szivem? A mérleg nem mutat többet, és én se látom magamon. A családom szerint vékony vagyok.

Nem eszek sokat. Mégis folyton ezzel piszkál. Tényleg nagyon idegesít. Mit tehetnék? Totál lerombolja az önbizalmamat.


2017. nov. 6. 22:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%
Miért kell ilyen paraszttal lenni? Dobnám a helyedben.
2017. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A legrosszabb ***** válasza:
26%
Ülj rá a szájára.
2017. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Hasonló súlyban vagyok (170/56), én is edzem, hasonlóan nézek ki leírás alapján, mint te. Ha nekem mondogatna ilyeneket a barátom, én biztos kidobnám a francba. Ne hagyd magad!
2017. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
172 centi magas vagyok, 50valamennyi kg, nem méregetem magam de valahol 55 és 60 között, mindenki szerint vékony, pedig messze nem edzem eleget. A saját alakomból kiindulva 48 kg brutálisan kevés, 13 évesen voltam annyi. Ne fogyj egy grammot sem, ha mindenképpen súlyt akarsz veszteni, akkor ennek a bunkónak a 80 (vagy akármennyi) kilójától szabadulj meg.
2017. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%

170 centi vagyok és 51 kiló, rohadtul nem brutálisan kevés, tettem fel ide képet és 65nek tippeltek legalább. A családom és idegenek szerint és vékony vagyok(ruhában)


Csak azt írta a kérdező, hogy edzett, azt nem, hogy most is edz.


Szerintem egy ideje nem edz rendszeresen és nem tart diétát(az kevés, ha a mennyiségre figyel, aki naponta összvissz 1 adag tésztát eszik, az nem marad izmos), ezért a szálkásabb alakja husisabb lett.


Az izom nehezebb, mint a zsír, így a súlyod nem változott, csak az arány lett más, amit valszeg csak a párod lát, hisz ő látta egymásután az előtte utána tested, te folyamatosak láttad magad, ilyenkor nem tűnik fel a változás(egyébként ezért eszmélnek csak rá későn az emberek a hízásra)


Mondd neki, hogy nem akarsz egész életedben szálkás izomzatot, szokjon hozzá ehhez az átlagosan szép testhez.


Egyébként minek kell piszkálni a súlyával a pasit? Remélem bevéded. Ha az én elpuhuló párom nem védene be, mikor pluszkilókkal piszkálnak, nagyon meg lennék sértve és csalódnék benne. Nő vagyok, a férfiaknak is gondot okozhat a súlyuk. Ha neked nem tetszik szálkás test nélkül, korrekt ha jelzed, de ha nincs vele bajod, védd be nyugodtan, meglátod ő sem fog piszkálni, és nem lesz sértett, ha kiálltok egymásért. Amíg hagyod a célkeresztben, ő is kritikusabb lesz.

2017. nov. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha így ismert meg, és azóta csinálja ezt mióta ő meghízott, akkor inkább az lehet mögötte, hogy téged akar ledegradálni miatta. Ha már ő "nem néz ki olyan jól", akkor te se érezd már jól magad a bőrödbe.

Te szóvá tetted neki a hízását, vagy csak ő piszkált vele? Ilyenkor mit szoktál rá reagálni? Mondtad már neki, hogy ezt fejezze be?

Ne hagyd magad, mond meg neki, hogy nem, kettőtök közül nem te vagy aki híztál, ugyan olyan vagy mint régen, és szálljon már le erről a témáról. De ha nem megy, és ennyire nem tetszik neki valami, akkor megmutatod a kijáratot.

2017. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Ajajjj.

Nekem erről a passzív-agresszív típusú mentálsérült férfi képe ugrik be. Téged bánt, mert vele van probléma. Keres egy magánál "gyengébb" áldozatot és beletapos.

Két dolgot tehetsz; vagy közlöd vele, hogy azonnal vegyen vissza, mert valótlant állít és tudod, hogy az önérezete miatt piszkál (ergo szembesíted vele, hogy átlátsz rajta, mint a szitán), vagy visszatámadsz, hogy úristen milyen nagy méretű (gatyát, pólót stb. hord) és a szexuális közeledését utasítsd vissza legalább egyszer azzal a címszóval, hogy ezzel a nagy pocakkal már nem igazán kívánod.

Hidd el lehet okosan is fájdalmat okozni :D

2017. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
170 centihez 51 kiló, nem kevés??? Te se vagy komplett.
2017. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

170 centi vagyok, 51 kiló és SOVÁNY!

Nincs mellem, nincs seggem, a bordáimom xilofonozni lehet, beesett az arcom, stb.


Aki 60+ kilónak tippel, az veled kézenfogva menjen a pszichiátriára, mert hozzád hasonlóan torz a gondolkodása.

2017. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!