Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött rám a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött rám a barátom, mert nem alszom vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyunk, 3 évr együtt de nem élünk egymással még. Ő dolgozik én tanulok. A lényeg, hogy nála szoktunk együtt lenni, mert hozzánk nem jöhetünk. Úgy adódott, hogy ő három hétig szabin van. Nekem viszont nagyon kemény az iskola. Megmondtam neki, hogy ezt a három hetet nem tudjuk egyhuzamban végig egyutt tölteni, mert otthon is kell segítenem meg tanulni is, mire ő teljesen kiakadt, hogy ő miattam kidobta a szabadsagat az ablakon, és hogy en mekkora egy álszent ember vagyok. Mondtam neki, hogy találkozni tudunk, de hétvégén aludnank együtt(péntek szombat vasárnap). Amíg a családommal élek és kötelezettségeim vannak, muszáj eleget tennem nekik. A párom fogta magát, ott hagyott és elment autóval, azóta nem akar velem beszélni. Az egesz családja végighallgatta, és mindenki nekem adott igazat, meg az öccse is, aki egyben a legjobb barátja. A párom közölte velük is, hogy miért engem vedenek es miert vagyok szent. Mi lett vele? Azóta nem akar látni.
2017. nov. 4. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez az ürge rosszabb, mint egy hisztis csaj. Javaslom szabadulj meg tőle, egy rakás értelmesebb pasi van.
2017. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Volt hasonló pasim, hasonló hisztikkel. Kivágtam a francba. Neked is ezt tanácsolom.
2017. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem is értem...nekem nem úgy tűnik, hogy megbeszéltétek mikor vegyen ki szabit. Miért nem akkorra tervezte, amikor te is ráérsz?
2017. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Majd talál egy olyan lányt aki szeret vele lenni.
2017. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Hagyd tombolni

Tuti visszajön, idő kérdése. Ülj le, beszéld meg vele, higgadtan. Remélhetőleg meg fogja érteni

2017. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

A barátod egy popófej:DDD


Annyi esze nincs, hogy megkérdezzen téged, hogy 3 hétig, reggeltől estig leszel e az ágyasa? Mert tulajdonképpen ő ezt akarja...

Mint egy hisztis dedós olyan írásod szerint...érett ő e kapcsolathoz szerinted?

Gondolkozzál ezen szerintem, mert később még tettlegességig is mehet éretlensége.


Esetleg, lehet meglepetést tervezett valamit kettőtöknek valahova, kirándulni...most pokoli csalódott....te ismered.

2017. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha tudja hogy te kemény suliba jársz (gondolom hogy nem tegnap kezdted, illetve nem tegnap derült ki hogy kemény, tehát már hallania kellett róla), miért feltételezi hogy előzetes egyeztetés nélkül te három hétre ki tudsz lépni a rutinból?
2017. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hátkérlek... ti aztán megérdemlitek egymást.


Merazugye rendbe' van, hogy a párod egy SF. De hogy a te rugalmasságod az ügyben is kimerüljön ott, hogy hát péntek-szombat-vasárnap (ami egyébként minden normális héten rendelkezésre áll), az szintén a nemsemmi-kategória. Vagyishogy de, pont a semmi.


Ehhez tényleg nem kell kivennie három hetet, de leginkább egyetlen napot sem.


És hát a családi kötelezettségeket sem gondolom, hogy ne tudná megoldani a családod arra a három hétre (vagy legalább kettőre), nem te vagy a Családfenntartó És Üzemeltető Egyszemélyes Brigád tán. Óggyák meg szépen!

(Nekem lesülne a képem a szüleid helyében, ha így alápakolnék a gyerekemnek.)

2017. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ugy bizony utolso.

Osztom!

2017. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, 8-asnak igaza van. Valamit bele is kell tenned az ügybe, ha hisztérián kívül mást is ki akarsz venni belőle.
2017. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!