Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti van hogy tesztelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti van hogy tesztelitek egy kialakuló kapcsolat elején a srác féltékenykedését?

Figyelt kérdés
Például facebookon valahogy
2017. nov. 8. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

A legtöbb srácot a nőt folyamatosan tesztelik, ha egyen elbuksz akkor bakod a nőt is.

A hozzám hasonló top tier pasikat viszont nem szokták tesztelni, mert tudják, hogy akkor azonnal más nőre hajtunk helyettük és ezt nem bírja elviselni az egójuk. Szóval a tesztek csak azoknál működnek, akik hajlandóak magukat alájuk vetni...

2017. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lotetu, nem unod meg magad? I
2017. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Alavetni...igen elfelejtettem a nonplusz ultras menő janikat akik csettintésre megkspnak akármit mert akkora műmájerek.


Nem vagytok azok, igazból nagyképű lelkiszegény lúzerek vagytok hiába adjátok a kőménykét ismerem a fajtátokat ott vagytok ti is ahol a part szakad a nagy tudományotokkal együtt.. Duplanullák vagytok.


Nem tudom ki az a lótetű öregem..

2017. nov. 8. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesztelem, miért kéne?
2017. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki kellene már banoltatni a pékbe ezt a lót3tűt... Egyébként marha jól csinálja, mert a célját profin eléri, felidegesít másokat. :) Nem vagyok egy erőszakos típus, de szívesen ütném addig amíg mozog. :) (és igen, elérte ezt is :D )


Kis ny0moronc lelki b3teg f4sz. Lehet banolni engem is, lesz4rom :D


(Úgy is kreál másik reget :S )

2017. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 13 éves korom óta semmikor sem tesztelek senkit. Ha valami van, az idővel úgyis kiderül, nincs szükség felesleges játszmákra, ez egyébként is inkább hátrány, semmilyen előnyöm nem származik nekem sem belőle- legfeljebb a férfi nem fog bennem megbízni.
2017. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tesztelgetni, kijön az magától is. Elég megemlíteni neki egy-két férfi ismerős nevét véletlenül. A túlzott féltékenység pedig még jobban kijön. Hiszen ott alapvetően nem a féltékenység a legnagyobb baj, hanem az uralni akarás, a másik lekorlátozása. Ezek a dolgok kitűnnek például facebookon is, hogyha eltűnsz pár órára de már 800 üzenetet írt, hohy hol vagy, kivel vagy, mit csinálsz stb. A folyamatos ellenőrizgetés a legbiztosabb jel. De amúgy kommunikáció... meg kell beszélni, hogy neki mi fér bele, mennyire féltékeny típus stb. Ha ilyen szinten nem tudtok kommunikálni egymással akkor nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatnak.
2017. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tesztelgetem, főleg nem facebookon ilyen sunyi álprofilos, üzenetbe belenézegetős, legjobb baráttal képet posztolós módszerekkel. Tekintve hogy a legjobb barátom, és mellette sok más haverom pasi, amint elkezdek neki mesélni az életemről, fel fog merülni 5-10 számára ismeretlen férfinév. Ezektől az emberektől természetesen semmit nem akarok, soha nem tekintettem rájuk potenciális pasiként, a legtöbbet még gimiből ismerem és a mentoruk voltam. Tulajdonképpen mint az idióta öcséimre, úgy tekintek rájuk, és nagyon szívesen bemutatom nekik a párom.

De ha ez a tény zavarja, az ki fog derülni néhány hónapon belül, és akkor viszlát van.

2017. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!