Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most elvesztettem a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elvesztettem a páromat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást azóta is, mind a ketten úgy gondoljuk, hogy egymás mellett szeretnénk maradni mindig.

Kb másfél éve lett egy új "haver", akinek sikerült el érnie hogy elköltözzenek együtt. Azóta tényleg mindent együtt csinálnak, egy munka, egy esti suli, vásárolni vagy akár kimenni egy kávét meginni is csak együtt tudnak. Eddig a hétvégék legalább megmaradtak nekünk, párom folyton mondja mennyire hiányzom neki és jobb lenne ha mi is össze tudnánk már költözni, de nekem egyetem miatt még erre várni kell. Mostanában viszont kezdem a hétvégéket is elveszteni vele, mert a haverja állandóan ki talál valamit, és amikor találkoztam vele is az jött le, hogy nem akarja a mi kapcsolatunkat egyáltalán párommal, persze párom semmi ilyesmit észre sem vesz ami kicsit rosszul is esik. És nem tudom mi tévő legyek, mert mindig azt mondja velünk minden rendben, de mégis egy jó ideje úgy érzem csak el vagyok hanyagolva/dobva. Pedig ő sosem viselkedett még így.



2017. nov. 10. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a pároddal,s kezdeményezz egy komoly beszélgetést a témával kapcsolatosan,mond el neki érzéseidet/meglátásaidat. Megoldást kell keresnetek a problémára,úgy változtatni a helyzeten,hogy mindketten boldogok legyetek.
2017. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

"nagyon szeretjük egymást azóta is, mind a ketten úgy gondoljuk, hogy egymás mellett szeretnénk maradni mindig."



XDD


istenem ezt te komolyann írod?? leírod hogy mennyire szeretitek egymást aztán meg leírod hogy lekölzötött tőled XD nem látod hogy már a végét járja a kapcsolatod??

2017. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Már az is kérdéses kapcsolat, ahol csak a hétvégék közösek. Ha viszont már azok is csak részben, akkor aligha tudom párkapcsolatnak nevezni, ami köztetek van.
2017. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tőlem költözött el, hanem a szüleitől a haverjával. Azt írtam én egyetem miatt nem tudok még el költözni.
2017. nov. 10. 15:13
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és a hétköznapokon nincs időnk egymásra, ő meló és esti suli, én meg egész nap egyetem utána meg edzés.
2017. nov. 10. 15:14
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha csak ennyire érthetöen (érthetetlenül!!) tudsz fogalmazni, jobb ha nem probálod megbeszélni vele a dolgokat!
2017. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de szerintem teljesen érthetően írtam le. Egy szóval sem írtam, hogy tőlem költözött el. De ahogy gondolod :)
2017. nov. 10. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerű: leülsz vele és elmondod,hogy ez a te problémád. El vagy hanyagolva es nem szán rád időt. Változtasson.

Ha felfogja és változtat akkor oké,ha nem akkor szerintem nincs ezen mit ragozni. El kell,hogy engedd,mert ha "hiányoznál" neki akkor tenne azért a kis időért is amit együttvagytok~de nem tesz (tett eddig).

2017. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát.....szerintem az ő kapcsolatuk már ilyen.....”Túl a barátságon 2” 2018-tól a mozikban.

Főszerepben: a barátod, és a haverja.

Mellékszereplők: Te.

Producer: Kovi.

2017. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Most volt őszi szünet. Arról nem írtál semmit. Se a nyári szünetről. Vagy azt,hogy milyen messze laktok egymástól? Amiket leírtál,nem túl szipatikus. Megcsapta a szabadság szele.
2017. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!