Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre csak távolodunk a barátommal, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

1 éve ismerkedtünk össze, nagy szerelemmel indult a kapcsolatunk. Még most is ezt érezzük, nem ezzel van a gond. De sajnos a problémáink miatt sok konfliktusunk volt, és nem tudtuk jól kezelni. Sokat veszekedtünk. Én ezekután is próbáltam közeledni felé, mert rettenetesen szeretem, de nem igazán engedett közel magához. (Ö alapban zárkózottabb, nehezebben mutatja ki az érzéseit)

Úgy érzem tennem kell valamit, mert elveszitjük egymást.

Viszont, sokszor nem tudom mit gondol, mit érez, és nem is szeret ilyenekröl beszélni.

Fogalmam nincs mit mondjak neki, h álljak hozzá. Annyira nehéz. Nem szeretném elvesziteni.

Aki volt már ilyen helyzetben, kérlek segitsen.

24/l


2017. nov. 10. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs meg egy kapcsolatban az őszinte nyílt kommunikáció bármiről, akkor halott az egész kapcsolat.


És azt szerintem elég gáz, hogy 1 év után is még ennyire zárkózott a pasid.

2017. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kommunikáció nélkül, rengeteg vitával nincs értelme egy kapcsolatnak. Ez egy sima fellángolás volt két össze nem illő ember között sajnos. Nem tudsz ezzel mit csinálni, ha a párod elzárkózik a változás elől. Egy kapcsolat két emberen áll mindig.
2017. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Ha ő nem partner ebben, akkor egyedül sehogy.
2017. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!