Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem hajlandó velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó velem aludni, mert zavarja, hogy állandóan rosszat álmodok, és emiatt mocorgok. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 16:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az van, mint a tizes válaszolóéknál. Ugyanazt éltem át, mint te... :/ Jobbulást és sok lelki erőt kívánok neked!
2017. nov. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%
Jogosan.
2017. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%

Egyáltalán nem.

Már ne haragudj, de te fetrengsz az ágyban és nem ő. Milyen jogon zavarna pont téged, ha ő A TE HIBÁDAT nem tolerálja?


Az pofám leszakad már, hogy ennyire arcátlanul hárítson valaki. :/

2017. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehetsz valami nagyon fontos neki...
2017. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%

Hát én meg megértem a párodat. Nem mindenki viseli egyformán, hogyha nem hagyják aludni. Mi alkalmanként külön alszunk a barátommal, hol egyikőnk, hol másikunk "hibájából". Ő néha horkol, és többnyire hamar abbamarad, max. egy órát hajlandó vagyok várni, de utána szólok neki és kimegy a kanapéra. Néha meg én vagyok nyugtalan, forgolódok, nem találom a helyemet, ő meg ettől nem bír elaludni, ilyenkor megint érzékeny búcsút veszünk egymástól.


Figyelj, beléd sem szorult túl sok együttérzés, hogy zavarod más ember álmát és semmit nem teszel ellene, hanem még jól megsértődsz. A többi válaszoló azon a véleményen van, hogy a barátodnak kéne ezt megoldani, szerintem meg neked, mivel veled van a baj. Nem élheted le úgy az egész életedet, hogy zavarod a körülötted élőket és mindenkinek hozzád kell alkalmazkodnia. Kérj segítséget szakembertől, mert a barátod simogatása lehet, hogy amúgy is kevés lenne.

2017. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne alhatnátok külön, ha úgysem nyugtat meg, hogy melletted fekszik?
2017. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Én is megértem, hogy fáradt, mértékével éberen alszik, és mindenre felkel. Ha rosszat álmodott akkor beszélek, nyögök, mocorgok. Ezektől az állandó rémalmoktól én is hulla vagyok, nem tudok nyugodtan aludni. De basszus nem én tehetek róla. Nem úgy fekszem le este, hogy na most aztán jól megiszivatom.
2017. nov. 13. 19:33
 18/27 A kérdező kommentje:
15! Írtam hogy járok szakemberhez, el kéne olvasni. Csak nem csettintésre szűnik meg a probléma. Nem tudom befolyásolni, hogy mi történik, ha alszom.
2017. nov. 13. 19:35
 19/27 anonim ***** válasza:
34%
Rendbe kéne tenned a mentális és érzelmi állapotodat, és utána párt keresni. Mindamellett a párod se túl együttérző.
2017. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, átsiklottam felette. Remélem hamarosan jobban leszel és sajnálom, ami veled történt. Ne haragudj, ha kicsit goromba voltam.
2017. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!