Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem hajlandó velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem hajlandó velem aludni, mert zavarja, hogy állandóan rosszat álmodok, és emiatt mocorgok. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 16:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

Igen, mert önzőségedben nem ogod fel, milyen szar, ha az ember alszik két órát (sem), mert a párja mocorog, szuszog, lelöki, dobálja magát, stb.


Elárulom: két nap után zombi-özemmód és menjél el úgy dolgozni, hogy azt sem tudod, fiú vagy-e vagy lány.

2017. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ja bocs,addig maradjak egyedül, akár évekig, vagy egy évtizedig?? Mellesleg a párommal már együtt voltam, közbe történt az erőszak, és az után jöttek a rémálmok, így nem rángatták őt bele a rosszba, de meglévő lett volna a probléma is mondtam volna neki, nem titkolóztam volna, és vagy vállalja így, vagy nem.
2017. nov. 13. 23:25
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

"Ja bocs,addig maradjak egyedül, akár évekig, vagy egy évtizedig?"


Pontosan így van.

Szóval igyekezz összekapni magad.

2017. nov. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Azt hitem, valami gyerekkori trauma, teljesen így jött le. Az más. Akkor nem ártana melléd állnia.
2017. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, soha semmilyen körülmények között nem szabad lelki vagy mentális beteg embernek azt mondani hogy kapja/szedje össze magát. Légyszi tartsd észben, mert nagy fájdalmat okoz annak akit érint.

Utolsó! Gyerekkori trauma is van, írtam. Bántalmazó családból jövök, a nemi erőszak már felnőttként jött.

2017. nov. 14. 07:27
 26/27 anonim ***** válasza:
18%

Ha így jobban tetszik: nyugodtan befejezheted a mártírkodást.


Nem jogosít fel téged semmire.

2017. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Valahol igaza van annak, aki szerint rendbe kéne tenned magad először. Ha nem vagyunk rendben önmagunkkal, traumák, sérelmek miatt, másnak sem tudjuk azt nyújtani, amit szeretnénk. Nyilván az nem segítség, hogy kapd össze magad, de nem mindenki visel jól egy mentális beteget. Nekem amíg ilyen problémáim voltak, férfi közelébe se mentem.
2017. nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!