Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el fog hagyni emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fog hagyni emiatt?

Figyelt kérdés
Párom másik városba ment dolgozni minden előjel nélkül. Eddig se voltam az a megbízós típus, tett is érte, hogy ne bízzak benne, de azóta sokat változott. Teljesen kivagyok az új munkahelye miatt, rettegek, hogy megismer valami lányt és eldob miatta, vagy ami még rosszabb, megcsal vele és soha nem tudom meg... Gondolom, egy idő után be fog sokallni, illetve már utalt rá, hogy ha így megy tovább, lépni fog. Eljegyzés előtt állunk. Ti hogy küzditek le magatokban ezeket az érzéseket?

2017. nov. 13. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

"tett is érte, hogy ne bízzak benne, de azóta sokat változott."

Ettől függetlenül úgy látom, hogy a lelked mélyén mégsem sikerült újra bizalmat szavaznod neki.


"Eljegyzés előtt állunk"

De miért?


Egyébként ha tett volna érte, hogy ne bízzak meg benne, akkor sehogy sem tudnám leküzdeni ezeket az érzéseket. Ha meg nem tett, akkor tudatosan kell velük felvenni a harcot, és kiűzni őket a fejedből.

22/N

2017. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy érdekes kérdés. Igen ha nyaggatod minden bizonnyal elhagy főleg hogy már célzott rá hogy unja.

Az én párom magántanár és "házhoz" mennek az egyetemista lányok hozzá. Semmibe nem telne megfektetnie őket és soha nem tudnám meg mert a hét nagy részében a tanulmányaim miatt távol vagyok. De ő soha nem adott okot arra hogy kételkedjek benne és nem is tartom célravezetőnek. Persze ebben közrejátszik az is hogy kerülöm a diákjaival a kontaktust. Biztos jobban zavarna ha a nevekhez arcok is társulnának mikor valakiről mesél és ne adj isten tudnám hogy a csaj jobban néz ki mint én.

Szóval nálunk az vált be hogy amíg nem ad okot bízok és kerülöm azt a szituációt mikor értelmetlenül bizonytalanítanám el magam. Ha okot adna hogy kételkedjek benne valószínűleg külön mennénk mert ha folyton a hátam mögé kéne néznem abba beleőrülnék.

2017. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem élt vissza a bizalmammal, nincs mit leküzdenem. Ha megtette volna, nem lennénk együtt, ennyire egyszerű az egész, számomra nincs fontosabb a bizalomnál, nincs az a szerelem, ami ezt felülírná.

Ha nem tudsz felülemelkedni rajta, egész szakítani fogtok, nincs undorítóbb, kapcsolatgyilkosabb dolog a féltékenységnél. Az már más kérdés, hogy te csak nyersz azal, ha végre le is lép, ha már te túl gyenge vagy hozzá.

2017. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas kapcsolatotok van.
2017. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem bízol benne? Vagy magadban?Vagy a többi nőben?


Ha félrelép, akkor jobb ha megy is!

2017. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: ki kezdeményezte ezt az eljegyzési dolgot?
2017. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, az én párom is tett azért, hogy ne bízzak benne, de ő is megjavult, és bizonyította, hogy érdemel még esélyt. Ez a rémálmom, hogy más városba, vagy akár más országba menjen a párom, sajnos aki egyszer rossz fát tett a tűzre (még ha mondjuk nem is csalt meg, csak próbált) az megfogja tenni vagy próbálni újra. A hiány pedig nagy úr, főleg, hogy tudja, hogy úgysem fogod megtudni soha, hogy mit tett. Egyébként bocs, ez lehet hülye kérdés, de honnan tudod, hogy eljegyzés előtt álltok? Tudod, hogy megfogja kérni a kezed?
2017. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, mondta, hogy szeretne eljegyezni jövő hónapban, ő kezdeményezte.
2017. nov. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!