Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy hogyan kéne ezt kezelnem?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal,már összeköltöztünk, nagyon szeretem őt, ő is engem, de ez a dolog nagyon elgondolkoztatott, hogy vajon tényleg szeret-e vagy csak én reagálom túl az egészet..?


Szóval az történt, hogy tegnap kicsit romantikáztunk, viszont együttlétünk alatt teljesen másra gondolt, és ez, hogy szépen fogalmazzak, kihatott a teljesítményére.

Ne értsétek félre, nem az a problémám, hogy nem állt fel neki, hanem hogy ahelyett hogy rám figyel, velem foglalkozik, neki a munkahelyi problémái jártak a fejében, amik egyébként nem nagy problémák és nem is rá tartoznak (ugyanazon a munkahelyen dolgozunk), hanem egy kollégák baja.


Nem problémáztam akkor helyben, nem akartam megsérteni vagy hogy szégyellje magát esetleg emiatt, de egyébként nagyon rosszul esett, hogy egy jelentéktelen apróságra jobban tud figyelni mint rám.


Vagy hát nem tudom...

Nekem ez az első kapcsolatom, szóval tanácstalan vagyok, nem tudom mit gondoljak erről...



Nektek mi a véleményetek? Hogyan kell ezt jól kezelni?



2017. nov. 14. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél buta. Van olyan, hogy egyszerűen nem megy stressz, rosszkedv bármi miatt. Nekem is van olyan, hogy aggódok mondjuk valami miatt, és képtelen vagyok szexelni. Nem jelent semmit.
2017. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Cica, hányszor lesz még ilyen...

Hogy kell ezt jól kezelni? Sehogy nem kell kezelni, el kell felejteni, nem egyszerre azt kérdezgetni, hogy szeret-e téged. Na pazarolj erre egy szóval se többet, és ne vedd magadra.

Majd legközelebb jobban sikerül a szex, szerencsétlen pasinak is járhat néha máshol feje. Már nem csak randizgattok, ahova mindig kicsípitek magatokat és fejben is rákészültök, hanem közös életet kezdtetek annak minden problémájával együtt. Ez nem ugyanaz.

2017. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem biztos hogy velem van problémája?

Nekem azóta csak ez jár a fejemben, hogy mi lehet a hiba bennem ami miatt nincs kedve..

2017. nov. 14. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem kell foglalkozni, van ilyen, szerintem a legtöbb emberrel előfordult már.

Nekem is volt olyan hogy együttlétünkor egyszerűen nem tudtam benedvesedni, bármennyire is jó volt a kényesztetés, mert folyton azon járt az eszem, hogy másnap reggel korán el kell utaznom és.lenne még pár dolog amit be kéne pakolni, meg nem tudom kialudni magam...stb. Ennyi, ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a párom, egyszerűen néha vannak apró dolgok amik nagyon le tudják kötni az ember figyelmét. És a párom sem gondolta azt, hogy én nem szeretem őt. Nevettünk rajta egyet, hogy csak ez miatt nem jött össze az együttlét, aztán összebújva elaludtunk :)


Szóval ezen lépj túl, szeret téged, csak most nem tudott rád koncentrálni, mert valami leterhelte az agyát. Ne reagáld ezt túl, kezeld egyszerűen a helyzetet.

2017. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan egy ilyen (bárkivel előforduló) apróság ennyire megingatja a hited a barátod érzéseiben? Ez azért eléggé abnormális és inkább vall a te önbecsüléseddel való problémáidra, mint a barátod érzéseire.. Szerintem sürgősen foglalkozz az önbizalmaddal, ahelyett, hogy felesleges butaságokon kattogj és feleslegesen kombinálj, mert ezzel nem csak saját magad mérgezed, hanem hosszabb távon bizony a kapcsolatod is.
2017. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Gyakoroljátok érzelmeiteket!!
2017. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát lehet tényleg valami baj lehet az önbizalmammal, csak tényleg olyan csalódás hogy ritkán vagyunk együtt és akkor is ez történik :(

Köszönöm a válaszokat, igyekszem nem felfújni a dolgot

2017. nov. 14. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen kár lenne rugózni. A férfi a megoldások embere. Ha problémát lát (akár sajátja, akár másé) az első reakciója az, hogy hogyan lehetne megoldani.
2017. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!