Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Tetszik az állatszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tetszik az állatszerető nő vagy sem?

Figyelt kérdés
Tetszik,ha egy nő nagyon szereti az állatokat.Szereti az állatokról szóló témákat szeret velük foglalkozni imádja őket.Tarts is háziállatokat számára csak előny ha a pasijának is van állatja.Én ilyen lány vagyok nekem van párom csak érdekelne más férfiak,hogy állnak az állatokhoz?Vagy taszító,hogyha egy lány rajong az állatokért.
2017. nov. 14. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az az "állatszerető", aki állatsimogatós kávézókba jár (ahol halálra stresszelik a jószágot a b...gatással), és nem az a típus, aki a yorkshire terrierjét maga mellé ülteti az asztalhoz, és egy tányérból esznek, akkor tetszik. Én is szeretem az állatokat.
2017. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ésszerű keretek között tetszik. De állatkert ne legyen, mer az durva :S
2017. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha nem "állatb..i", akkor jó.
2017. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ mennyire, mert ha mindenhol az állatjait kell kerülgetni, állandóan csak arról beszél, meg ilyen állatvédős hülyeségekről, akkor felejtős.
2017. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lesz, én úgyis egy állat vagyok.
2017. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

bizonyos kereteken belül nem érdekel a dolog.

viszont az ilyen önjelölt igazságosztó állatvédőktől a hideg is kiráz.

ők sokkal többre tartják egy állat életét mint az emberét, na az ilyeneket nagy ívből kerülöm, és ha lehet tudomást se veszek róluk.

2017. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Van egy cicam, aki vegig az olemben ul, mikozben eszek. :(

El is bujok.. :(

2017. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Önmagában nem taszító dolog, ha ezt is képes kulturáltan, érett módon kezelni, tiszteletben tartani az eltérő véleményeket stb., meg ha az állatszeretete nem vezet folyamatos, amúgy elkerülhető konfliktusokhoz.


Én amúgy szeretem az állatokat, vagy talán jobb kifejezés, hogy lenyűgöznek és érdekesnek találom őket, de háziállataim nincsenek. Valószínűleg meg tudnék békélni azzal, hogy a páromnak legyen háziállata, de alapvetően örülök, hogy nincs.

2017. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Állat tenyèsztő mérnök vagyok szeretem az állatokat, de tudom melyiknek hol a helye. Tisztában vagyok a szükségleteikkel és az állat jóléti szabályokkal. A zsúfolást és az állatkìnzást elìtélem. Ugyanúgy mint az emberek elé helyezett állatokat.
2017. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én össze se jönnék olyannal aki nem szereti az állatokat. Sőt! A baráti körömben sincs ilyen ember.
2017. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!