Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyáztam a barátnőmnek, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyáztam a barátnőmnek, mert nagyon felidegesített, ezért elhagyott. Szerintetek megbocsát?

Figyelt kérdés
Oké, ronda dolog volt, de szerintem túl van reagálva. Kicsúszott a számon egy ku... any.d, de nyilván nem az anyukájának szólt... Azonnal összepakolt és elhagyott. Szerintetek megbocsát, rájön, hogy kicsit túltolta ezt?
2017. nov. 15. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem te fogsz rajonni hogy te tologattad tul.
2017. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
xDDD hagyd a f..ba..lesz ettől még rosszabb is kell az neked?
2017. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Már miért tolta volna túl? Miért akarnék egyáltalán szóba àllni olyannal, aki így kommunikàl velem? Havernak se kéne olyan, aki így "old meg" egy konfliktust. Kapcsolatra meg főleg értelmes emberi lényre vàgynék.

Itt nem a megbocsátásról van szó, hanem hogy kinek van már igénye ilyen kommunikációra??

2017. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Nézd, nem anyázni kellett volna, hanem amikor felhúzta az agyad, akkor szépen megmutatni neki az ajtót, oszt' most nem szívnád a fogad.


Mostmár mindegylófsz... ha ilyen pcsa volt, hogy nem bírta leállítani magát - hanem csakazértis nyomnia kellett a gombot - akkor menjen is a francba.


SzVSz.

2017. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Ugyanezt tenném. Soha nem anyáztam senkinek, pedig káromkodós vagyok.
2017. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
A hozzád hasonló lúzerek miatt ábrándulunk ki a férfiakból , és maradunk inkább egyedül. :D
2017. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy többen is írták nem reagálta túl a lány. A család olyasmi amit semmilyen vitában nem szidunk. Ha úgy tetszik egyfajta szentség. Aki ezzel nincs tisztában azzal nincs miről beszélni.

Arra azért kíváncsi lennék miről és miért alakult ki a vita és főleg miért fajult el.

2017. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem a lány reagálta túl. Te voltál bunkó. Ha szereted, akkor nagyon de nagyon csúszva mászva kérjél bocsánatot, mert ez nagyon undorító húzás volt részedről. És még ekkor sem biztos, hogy lesz eredménye. Jövőben meg gondolkodj el, hogy hol a határ, és ne lépd túl.
2017. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Nevetséges. Aki ilyesmit a szívére vesz annak komoly önértékelésbeli gondjai vannak és a sérülékeny öntudata teljesen megkeserítheti az életét. Hagyd a fenébe. Én és az eddigi barátnőim kölcsönösen szidtuk egymást. Nyilvánvaló mindenki számára, hogy nem mondjuk komolyan, nem ártani akarunk a másiknak, hiszen mégiscsak együtt járunk, szeretjük egymást.

Mondjuk azért akad olyan szituáció, ahol nehéz lenne kimagyarázni

2017. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hahaha. Ha nem tanulsz, ennél ezerszer durvább dolgok is lesznek.

Nem megbocsájtásról szól, hanem, hogy gyakorolod-e amit kell, hogy változz.

2017. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!