Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt lenne vége?

Figyelt kérdés

Üdv! Megpróbálom röviden elmondani mi a helyzet. Érdekel, vajon mit fog erre mondani a gyik közösség.:)


Kb. fél éve vagyunk együtt, voltak érdekes megmozdulások a másik fél részéről:

1. próbáltam vele beszélgetni egyik alkalommal, inkább a telefont bújta és ennyit mondott: "bárcsak írna valaki". Ekkor megfogtam magam és hazamentem, nyilván utána én voltam kiátkozva.


2.Nagyjából 1 hónapja elkezdte azt, hogy már rám sem ír, ha én nem írok akkor talán soha többet nem beszélgetnénk. A nagy beszélgetés kimerül aha és nemtom kategóriánál. Van amikor egész nap nem ír vissza. Mindegy.


3.Megbeszéltük, hogy a névnapomat együtt töltjük, de végül nem tudja miért de nem fog ráérni. Egyáltalán nem.


4.Beszélgetni vagy pár sort nem hajlandó velem, a Facebookon látom hogy éppen iszik valahol.

Nálam is vannak hibák, pl. a rendszeres eltévedés vagy a néha 10-15 perces késés, vagy túlságosan belemerülök valamibe akkor minden kimegy a fejemből és csak nap végén tudok írni neki.


Amikor puhatolózom hogy miért csinálja, a válasza: nincs kedvem semmihez.


Véleményetek szerint én pörgöm túl ezt az egészet? Nálam már olyan halott szaga van az egésznek.


Válaszokat köszönöm! Igyekszem válaszolni ha van kérdés! :)


2017. nov. 15. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Elmaradt, hogy 22/f, elnézést! :)
2017. nov. 15. 20:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem érdekled a lányt, már csak a megszokás miatt lehet veled (meg azért, mert nincs más).


De az is valószínű, hogy a csaj addig nem szakít veled, amíg nem jön egy másik pasi. Akkor viszont ugrani fog, téged pedig minden lelkiismeretfurdalás nélkül kitesz.


Javaslom, hogy dugd meg egy párszor, aztán szakíts vele, és keress egy olyan nőt, aki tud értékelni.

2017. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóban voltam csak én 4év után igaz nálunk szar volt a helyzet de én konkrétan a szájába nyögtem,hogy ha én nem írok akkor írjál már b..meg és hozzuk helyre a kapcsolatot egyik reggel írtam neki beszéltünk még az nap...másnap nem írtam...nem írt...3.nap írt hogy ha akarok találkozni akkor menjek ha nem nem,nem könyörög nekem :D el küldtem a f..ba és még neki áll feljebb...ez volt 3hete ma jutottam odáig h le tiltottam mindenhonnan....Neked is javaslom ezt jobban jársz! Nem érdekeled a lányt csak megszokásból vagy neki vagy mert unja magát és tudja,hogy ha kellesz neki te mindig ott vagy.. eleget játszott veled...most ejtsd pofára te! ;) 21F
2017. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Bár szerintem te vagy a lány, nem a fiú.
2017. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érdekes megközelítés, de tudtommal nem vagyok lány.:D


Egyébként köszi a választ mindenkinek.:)

2017. nov. 15. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2esnek igaza van dugd meg meg egy parszor es dobd :D mondjuk ha tenyleg szereted akkor csak magadnak artasz...de mindenkepp dobd...#3
2017. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!