Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a pasim mindenek fölé és elé helyezi az "egészséges, elhízásmentes, túlsúlykontrollos" életmódot?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt, eleinte még úgy gondoltam, jó hogy nem iszik, nem dohányzik, edz, hűrom óránként eszik, grammra méri, most viszont már kezd igencsak zavarni.

Nem fitnessversenyzőről vagy gyúróshapsiról van szó.

Harcművészetezik és jógázik, balettnyújtásokat csinál, állandóan erről szövegel, pedig az elején műveltnek tűnt, mindig az emberi értékekről szónokolt, de mostanra úgy tűnik, ez kimerül nála abban, hogy mindig legyünk zsírmentesek, elhízás tabu, egészséges dizájnkaja mindenekfelett, borsznobkodás, és edzés. 39 éves.


Én is egészségesen eszem, sportolok, táncolok, de azért nem ennek rendelek alá mindent.

Kezdem nagyon unni, a meghízás réméről szóló okfejtéseket.

Megijeszt, elsősorban azért, mert ha esetleg komolyra fordulna vele, és gyerekem lenne tőle, nyilván felszednék valamennyit, és mivel még nincs benne tapasztalatom, nemtudom, hogy mivel fog járni a terhesség, hogy változik a hormonrendszer, a testarány, milyen és mennyi munka lesz visszaalakulni. Lehet hogy nehezen, lehet hogy könnyen.

Nem tudom előre. Én a páromat el fogom fogadni akkor is, ha öregebb lesz már, és nem olyan fitt, nem olyan tökéletes, nincs ezzel baj, senki nem marad 90 évesen is huszonéves izomtestű - bár neki ez a célja, azzal együtt, hogy pocakos ősei vannak.


Az a gondom, ezzel a szemlélettel, mint az övé, erősen kétlem, hogy ha kevésbé leszek vékony, akkor is el fog fogadni, mert nála ez a grammnyi túlsúly sincs dolog már beteges. Nyilván megteszek mindent az egészségemért, de nem arról szól az élet, hogy a tökéletes testért él az ember. Kezd egyre érthetetlenebbé válni nekem a srác.


Vagy én látom rosszul?



2017. nov. 16. 06:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkozom, hogy még senki sem nevezett itt igénytelennek, kérdező. :D

Amúgy szerintem teljes mértékben igazad van, de az oldalon is vannak elég...szélsőséges emberek.


Minden esetre kérdezz rá nála a dologra nyíltan, egy 39 évessel azért már csak lehet őszintén beszélni. Ha nem méri ki a te kajádat is, és elfogadna pár kg-val többként is, akkor nincs baj. Vannak emberek, akik csak önmagukkal szemben ilyen szigorúak, másokkal egyáltalán nem.


22/N

2017. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%

"Kezd egyre érthetetlenebbé válni nekem a srác. "


Közel 40 évesen minden csak nem srác.

Szerintem amúgy a kérdés csak egy fikció.

2017. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem 29 évest akartál írni?

Amúgy már elolvasva is fárasztó volt, nemhogy hosszabban elbeszélgetni vele.. pláne nem párkapcsolatba kezdeni.

2017. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%
Én párom is hasonló, edzés- és egészségmániás, grammra számol, hatszor eszik, de azért képes rugalmasságra. Engem pl. 7 kg felesleggel szeretett meg, és alig várja, hogy nagy pocakom legyen a közös gyerekünkkel. Tudom, hogy nem esne kétségbe egy kis túlsúlytól, bár zavarná. Ez még működőképes, én tudok belőle erőt meríteni, hogy tegyek erőfeszítéseket a jó külsőért, de ha azt látnám, hogy egy kis kilengésért undorodik tőlem, és elítél, az nekem nem férne bele. Van ezer más elvárás, amiért küzdhet az ember, és el kell fogadni, hogy minden egyszerre nem fog tökéletesen menni. Esendőek vagyunk.
2017. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
én kerülök minden monomániás hittérítőt. Szerintem betegek.
2017. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, rendelj egy orias pizzát, ülj be a nappaliba a tévé elé, mellé egy kis jégkrém sem árt, vagy egy tábla milka, ha túléli a szivrohamot amit kapni fog, talán még van esély. Amúgy Isten mentsen az ilyen fanatikustól
2017. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igaza van.

Annak örülj, hogy egy ilyen férfi van melletted, és nem egy lusta kövér disznó. Még 80 évesen is fitt lesz.

Neked pedig nem muszáj terhesség alatt elhízni, pl. Afrikában ismeretlen ez a fogalom.

Szép napot!

2017. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hallgtsd meg ls megtudod választ:

https://www.youtube.com/watch?v=7QA9NYkFw-A

:D

2017. nov. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Húú mennyi válasz :) köszönöm minden értelmes válaszolónak (kivéve a röhögős jelet válaszként beírónak és a fikcióval gyanúsítónak, bár fikció lenne, kedves hitetlen).


Nem beszéltem erről vele, még mással is alig, akik tudják, azok szerint tökgáz, mind a család mind a barátaim szerint rossz ez a túlzásba vitt mánia, de ugye ők mindig azén oldalamról nézik, ezért gondoltam, felteszem ide, viszont mivel itt is ugyanazokat a válaszokat kaptam, az ismeretlenség objektivitásával hangsúlyosabb, amit eddig gondoltam.


Hogy ez az ember nem egészen alkalmas arra, hogy életre szóló társa legyen valakinek, mert amit csinál, az beteges, szerintem is az, így beszélni fogok erről vele.


Wihihihihi lehet hogy úgy, ahogy egiyőtök javasolta, hogy egy pizzával egy kólával és egy nagy édességgel felszerelkezve a tévé előtt :) megnézném, milyen pofát vágna arra!


Mindenkinek köszönöm!

2017. nov. 17. 01:00
 20/24 anonim ***** válasza:
72%

"pl. Afrikában ismeretlen ez a fogalom."


Ezzel az égvilágon semmit nem bizonyítottál, csak hogy mennyire buta vagy.

2017. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!