Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a barátnőmet! Hogy mondjam meg neki, hogy költözzön haza?

Figyelt kérdés
Itt ül az ágyon, néz a laptopján valami idióta sorozatot, és én már nagyon unom az egészet. Semmi nem érdekli, egyre kevesebbet lehet vele beszélgetni, semmihez nem tud, vagy nem akar hozzászólni, szex is alig van már. Elegem lett. Mondjam meg neki ma este, hogy a hétvégén akár haza is költözhetne?

2017. nov. 17. 19:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%
Vagy már rég el lett ásva kutyasetáltatás közben 😂
2017. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Érzelmeiteket kell gyakorolni. Enélkül sose lesz hosszú kapcsolatotok, mert mindig meghal, mire hosszú lehetne.
2017. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolathoz két ember kell,ebből gondolom hogy nem csak az ő hibája hogy idáig jutottatok?!Beszéljétek meg !Ha még vsn szerelem vagy helyre akarjátok hozni akkor csináljátok közös programokat,ha meg nem akkor mond meg neki az igazat!
2017. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Este mindig én viszem a kutyát, mert elmondása szerint fél lemenni, és olyankor már szeret "bekuckózni" az ágyba a laptopjával vagy egy könyvvel, mire feljövök rendszerint meg már alszik. Pedig övé a kutya, legalábbis ő akarta nagyon, de mondjuk én is szeretem (lehet jobban mint ő), és nem zavar a sétáltatás. Viszont régebben szinte mindig együtt mentünk, mostanában ritkán. De úgy általában alig akar menni bárhova is, és ha megyünk, mintha nem lenne ott fejben, és nem tudom hol jár ilyenkor. Viszont ragaszkodik hozzám, nem csal meg, napközben is beszélünk telefonon, munka után egyből jön haza, azt is jelzi előre ha hazafele jövet bemegy vásárolni hogy tudjam, miért jön 15 perccel később. Pedig sosem kértem erre, sosem számoltattuk el egymást, egyszerűen így szoktuk meg. És tulajdonképpen szeretem is nagyon, csak unom. Ellentmondásos lehet, de így van. Elmúlt a "régi láz", és már unom ezt a "nagymama" tempóját. Régen sportolt is, már egy jó ideje azt sem csinálja. Végül nem mondtam neki a hazaköltözést, lehet ki kellene várni a karácsonyt. Már megbeszéltük hogy idén a szüleihez megyünk, otrombaságnak tűnne most bejelenteni hogy én nem megyek, és hogy szakítsunk. Szüleivel is jóban vagyok, már nagyon várnak minket. Tesójáékhoz is megyünk előtte születésnapozni. Szóval nem tudom mi legyen, egyelőre várok bármiféle bejelentéssel.
2017. nov. 20. 09:21
 25/27 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha ezeket elmondanád neki? Őszintén, és azt is a tudtára adnád, hogy fontolgatod, hogy külön váljatok. Nem hiszem, hogy egy közös karácsony után gördülékenyebb lesz a szakítás.
2017. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez a lány nem rossz egyáltalán.

Az a baj, hogy ilyen elven a következőt is unni fogod egy idő után. És a következőt is, majd az azt követőt is. (Amikor már elmúlik az új nuni varázsa.)

2018. febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
48%
Na mi lett végül, dobtad?
2018. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!