Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy nek tartana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy nek tartana el nőt, amikor ez exét 3 évig eltartotta?

Figyelt kérdés

Szó sincs arról, hogy én is azt szeretném, eltartsanak.

Nekem is kell az érzès, hogy tudok boldogulni, meg tudom teremteni magamnak.

Csak jövő évtől a pàrom jobb pozícióba kerül, de nem szeretne közös kasszàt.

500 ezret fog kapni kb, míg én továbbra is 100-at, amiből ugyanúgy ki kell fizetnem a dolgaim, meg kell takarítanom sajàt és közös dolgokra, míg ő az én fizetésem 3szorosàt fogja eltenni megtakarítàsba.

Amikor felhozom, lehetnènk közös kasszàn, mindig az a reakció, hogy majd ha egyenlően fogunk keresni. Csak hogy ő is tudja, èn soha nem fogok 500 ezret keresni.

Amikor meg megmondom neki, nem igaz màr, hogy az exét eltartotta, velem meg nem hajlandó a közös kasszàra sem, az a vàlasz, örüljek, hogy kereset arànyosan követeli tőlem a költségeket, és nem fele fele, mert akkor még mindig tartoznèk neki azutàn is, hogy a teljes fizetèsem leadtam.


2017. nov. 18. 09:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Talán az exét nem jószántából tartotta el, hanem az vette rá valahogyan, mert egy ingyenélő pióca volt. És emiatt a rossz tapasztalata miatt nem akar erről még csak hallani sem. Legalábbis én így erre gondolok, de te ismered.
2017. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Azert mondja, mert megteheti, mert tok mindegy mekkora paraszt, ugyis vele vagy. Tok mindegy neki, hogy mit jar a szad kozbe. Semmi kovetkezmenye nincs.
2017. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Azért mondja, mert valószínűleg rájött, hogy az ex csak kihasználta anyagilag.És többé nem akar így járni.

Viszont, ahogy elnézem a leírtakat, én alaposan meggondolnám a vele való együttlétet.Olyan szinten sérült a párod, hogy sosem fogtok közös nevezőre jutni..nálad próbálja azt helyrehozni, amit az exével kapcsolatban átélt.

2017. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Tanult az exből, akit eltartott, és mit ért vele?
2017. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Az a probléma, hogy téged büntet azért, amit az exe elkövetett ellene.


Addig el lehet így szórakozni, amíg csak lakótársat akarsz, akivel szexelni is lehet. De ha komoly kapcsolatot szeretnél, arra ez a férfi nem alkalmas.

2017. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Mert valószìnű tanult belőle, és nem akarja még egyszer ezt a hibát elkövetni.

Egyébként valahol igaza van, ilyen nagy fizetésbeli különbséggel a közös kasszával tulajdonképp eltartana, és az egész fizud mehetne megtakarításba. Én nő vagyok, de ilyen körülmények között én sem mennék bele a közös kasszába, és nem dobálnék be a közösbe ennyi pénzt, ami a másik fizetésének többszöröse. Max ha már annyira komoly, hogy gyereket is vállalunk stb.

És az is igaz, hogy már a keresetalapú hozzájárulással is bőven jól jársz, bár az a megnyilvánulása eléggé bunkóságnak hat, de igaza van.

2017. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

5-ös válaszolónak igaza van.

Mi lesz, ha gyereketek lesz? A GYED-ből meg családiból összekapart pénz nem lesz elég arra a sok dologra, ami egy babónak kelleni fog.

Én nem terveznék vele hosszútávra.

Egyébként, azért a helyedben képezném magam, hogy ne csak ennyit keressek, de te tudod.

2017. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Talán tanulni kellett volna, és nem 100at keresnél csak?

Egyébként milyen munkával keresel ennyit? Érettségi nélküli vízvezetékszerelő apám is többet keres.

2017. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A tanulmànyaim csinálom, amellett keresek ennyit
2017. nov. 18. 09:45
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
Mert tanult a saját hibájából. Én a helyében ki is dobtalak volna, amint felhozod.
2017. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!