Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy nek tartana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy nek tartana el nőt, amikor ez exét 3 évig eltartotta?

Figyelt kérdés

Szó sincs arról, hogy én is azt szeretném, eltartsanak.

Nekem is kell az érzès, hogy tudok boldogulni, meg tudom teremteni magamnak.

Csak jövő évtől a pàrom jobb pozícióba kerül, de nem szeretne közös kasszàt.

500 ezret fog kapni kb, míg én továbbra is 100-at, amiből ugyanúgy ki kell fizetnem a dolgaim, meg kell takarítanom sajàt és közös dolgokra, míg ő az én fizetésem 3szorosàt fogja eltenni megtakarítàsba.

Amikor felhozom, lehetnènk közös kasszàn, mindig az a reakció, hogy majd ha egyenlően fogunk keresni. Csak hogy ő is tudja, èn soha nem fogok 500 ezret keresni.

Amikor meg megmondom neki, nem igaz màr, hogy az exét eltartotta, velem meg nem hajlandó a közös kasszàra sem, az a vàlasz, örüljek, hogy kereset arànyosan követeli tőlem a költségeket, és nem fele fele, mert akkor még mindig tartoznèk neki azutàn is, hogy a teljes fizetèsem leadtam.


2017. nov. 18. 09:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy vízvezetékszerelő manapság egy hét alatt többet keres, mint egy diplomás informatikus kezdő fizetése..
2017. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Maradjatok már ezzel a tanulni kellett volna dumával. Egy diplomás ápoló vagy egy pedagógus nem tanult szerinted? És tudod, hogy mennyit keres? Annyit nem kap egy diplomás óvónő, mint az Orsós Aranka családi pótlékot meg segíjjt.
2017. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Lepontoztátok a 12-est, pedig igaza van. Szociális szférát hagytam ott egy éve, diplomásként, nem pályakezdőként, és akkor kerestem ck. 120ezret. Úgy, hogy mi kaptunk pótlékot az adott önkormányzattól, jófejségből.

A 20+ éve ott dolgozó kollegáknak sem érte el a 200-at, maradjunk ennyiben.

Ezzel büntetnek azért, mert nem munkát, hanem hivatást, mások segítését választottuk. :)


Kérdező, én a helyedben óvatosan vágnék nagy tervekbe ebben a kapcsolatban. Nehéz olyan párral, aki előtte már megégette magát, de hosszú távon ez nem lesz tartható.

Esetleg megpróbálnék valamilyen kompromisszumot találni, hogy nem százalékosan fizetnénk, hanem összeírnám, hogy mennyit szeretnék félretenni (nyilván kevesebb lesz, mint neki, de azért reális összeg legyen), mik a saját költségeim (piperecuccok, saját telefonszámla, napi kaja melóba/suliba, ilyesmik), és akkor a maradékot odaadnám neki egybe, ossza be úgy, tegye bele oda a számlákba egyébbe, ahová tudja. Nyilván töredéke lesz annak, amit neki kell kifizetnie, de ha levezeted neki írásban a fenti listát, akkor azért lehet kompromisszum belőle, ő is látja, hogy nem élősködni akarsz rajta.

2017. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Mert a párod egy okos ember...


Én tartottam el nőt amíg tanult, aztán rögtön lepattant, mikor már nem volt rám szüksége (egyik nap még, veled akarom leélni az életem, másik nap meg viszlát)


Ugye nem gondolod, hogy még egyszer bepróbálkozom ezzel?

2017. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Azért mondja, mert mások megismerése helyett a vagyonát őrizgeti, ráadásul úgy kezel, mint valami beosztottat. Te tartozol neki? Mert ki ő? Valami bank? Eszenbe nem jutna ilyet mondani annak, akit szeretek. Ja és ostoba, általánosító gyökér. Mondjuk te se vagy okos, ha az exére hivatkozol, kb aranyásó lehetsz a szemében.
2017. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 12-es válaszát adom, én is hosszú évekig tanultam, hogy aztán kiszúrják a szemem 130 nettóval. De nem baj, megmondták, hogy menjek jól férjhez, aztán jólvanaz...
2017. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem költöznék úgy össze senkivel se, hogy külön kasszát akar. Nem működőképes.
2017. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ti már így is közös kasszán vagytok, csak ő a fizetésének egy nagy részét, amit el tud rakni, azt elrakja. Most is a dupláját teszi bele a közösbe, mint te.
2017. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Pont azért, mert az exe nyiván kihasználta és nem is AKART dolgozni, hanem ELVÁRTA, hogy eltartsák, közben meg szórta a pénzt, meg elvárások voltak.


Kizárt, ezek után én sem tartnék el senkit.

2017. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18-nak tök igaza van. Ha eleve jóval többet tesz be a közösbe, mint te, akkor az miért nem elég neked? Így is jobban jársz és több marad neked másra a pénzedből, mintha ténylegesen feleznétek a ktg-eket. Miért kell még a többi 300ropi neked a közösbe? Hogy te is ugyanannyit félre tehess megtakarításba, mint ő? Ne haragudj, de ezt nem tartom jogos elvárásnak. Ok, egy pár vagytok jelenleg meg együtt eltek bla bla, de nem az ő kontójára kell "gazdagodni".
2017. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!