Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kezdi elhanyagolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kezdi elhanyagolni magát, pocakos lett de ha szólok érte megharagszik. Kezdek kiábrándulni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk én 23 ő 28. Mindig is adtam arra,hogy ápolt és csinos legyek. Bele is zavarodna ha meghíznék. Ő viszont mostanság nagyon kezd rossz irányba haladni. Elpocakosodott, vékony alkatú alapból és nagyon nagy lett a pocakja. Elég idétlenül áll neki. Már nem kívánom, tudom van akinek ez nem porbláma és úgy szereti a párját ahogy van de én sajnos nem ilyen vagyok,nekem fontos ha tőlem elvárja ő is adjon magára. Amikor szóbahozom,hogy edzhetnénk együtt,vagy ne egyen este 11kor még zsíros kaját mert már nem tesz jót neki megharagszik és azt mondja majd valaki így is fogja szeretni ha nekem így nem kell.
2017. nov. 20. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Szexelj mással, akkor észbekap a dagi
2017. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha ennyire sportos vagy tudod, hogy a szex mennyi kalóriát éget el ugye?

Fiatal vagy, ez elég ciki ez rád nézve.

2017. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gáz a pali.

Mond meg neki,hogy neked ez nem pálya és te igényes vagy ha nem vàltoztat akkor pakoljon és mehet ahhoz aki elfogadja így.

Te meg simàn talàlsz olyan pasit mindentekintetben ideàlis õ meg fogjon egy dagit magànak.

2017. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
11:10es, szerinted nem probáltam? De ha már nem tetszik annyira a külseje nem tudok 0-24be szexel zsírt égetni.
2017. nov. 20. 14:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megmondanám,hogy jól van,ha olyan jó csávónak tartja magát,próbálja meg eladni magát ducin olyan nőnek,aki nem csak megalkudik vele.Ha olyan jó csávó,akkor menni fog.

Ha nem így ismerted meg és idő közben tunyult el,megértem.

A párom is duci,de ha azt látnám,hogy nem lenne hajlandó mozogni és emberek közé menni,akkor én se akarnék vele lenni,ha már én is próbálok odafigyelni magamra.Hiába ritka kedves,ez hosszú távon nem elég egy kapcsolathoz.

2017. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!