Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megbocsátani a legjobb barátnőmnek, hogy tönkretette a kapcsolatom! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy év elején a legjobb barátnőm által megismertem egy férfit, később iszonyat szerelmes lettem belé. Én 23, a férfi 25. Már pár hete együtt voltunk, amikor barátnőm kérdezgette, hogy hogy haladnak a dolgok. Mondtam, hogy minden tökéletes, egyelőre még semmi OLYAN nem volt. Ezen kiakadt, és ittasan nekiesett a barátomnak(tudtom és kérésem nélkül) , hogy hogyhogy nem mászott még rám.

Onnantól kezdve már semmi nem volt olyan. Szét is mentünk nem sokkal később...

Azóta se tudom kiverni a fejemből a férfit, pedig már sok idő eltelt.

Barátnőmnek pedig ezt nem tudom megbocsátani, pedig probáltam, de egyszerűen állandóan ez jut eszembe.

Ti hogy éreznétek magatokat ilyen esetben?


2017. nov. 21. 09:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőnek elméletileg mindenfélét elmondunk. Az, hogy ez a barátnő ilyen bizalmas infót kiadott (tehát téma volt köztetek egy kialakulóban lévő kapcsolat intim része), nem vall korrektségre a barátnő részéről.


Ebből az a tanulság, hogy sokszor ilyen magánjellegű dolgokat nem osztunk meg magunkról, mert csak támadási lehetőséget gyártunk magunknak.


Ha a kiszemelt férfi pedig emiatt távolodott...nos megértem őt, meg nem is. Miért is teregetsz ilyen infókat másoknak? Kérdezheti jogosan ő? Azonban e miatt megszakítani a kapcsolatot...lehet, nem kellett volna. De hát az ő döntése, bizonyára megfontolta ezt már.


Próbáld meg senkinek nem kiadni azt, ami egy párkapcsolatodban megy. Szokásos sablon dumák, minden rendben, minden oké - oszt annyi neki.

2017. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ismerős.


Én 23 voltam, az exem 29. Két év után már annyira fúrt a "barátnőm" (aki összehozott anno), hogy szakítottunk.


Akkor nagyon szr volt, és gyűlöltem érte, de most csak hálás vagyok, mert lassan két éve megtaláltam azt a férfit, akivel meg akarok öregedni :)


28n

2017. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az a kapcsolat, amit bámilyen harmadik fél tönkretehet, olyan is, és hidd el, nem kár érte.
2017. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nézd, a barátnőd nem véletlenül a barátnőd, hiszen pontosan ugyanaz a hibátok: mindkettőtöknek pont annak jár el a kicsi szája, akinek épp nem kéne. Bezony.


Mert hát neked a hapsit kellett volna kérdőre vonnod szexügyben, a barátosnédnak meg téged - ugyanezért.

Neki viszont van annyi fórja, hogy a maga botor módján, de neked próbált segíteni, amikor közvetíteni próbált.

2017. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Jézusom. Gondolom elsiklottál a lényegen, mert biztos, hogy nem az, amit írsz..


Saját tapasztalat: amikor én összejöttem 6 éve a barátommal, akkor az ő is kidumálta neki, hogy mi még nem szexeltünk pár hét után. Ezt onnan is tudom, mert kiröhögte a barátomat, hogy amikor meg ott lett volna az első alkalom, nem tudtunk.

Sőt, tudod mi volt? A barátom el is mondta, hogy kiröhögte emiatt a haverja. - Még aznap.

Eszembe se jutott olyan, hogy ezen most jól be kéne sértődnöm.


Szóval ahogy többen írták, ez nem ok, csak ürügy. A gond az más, ezt vagy tudod magad is, vagy nem közölte veled és ez kényelmesebb volt. Oda biztos nem volt érted a csávó mondjuk, mert ennyitől nem lépett volna le.



A barátnődet meg te ismered: ha ő ilyen nyíltan közöl be ilyesmiket, nem értem, min akadsz ki. Nyilván ismered már, hogy tudd, ha annyira jó barátnőd..


Szóval kár neked is emiatt á haragudni, mert mondjuk rá könnyebb. Ez ugyanolyan játszma részedről, mint ahogy a csávó lelépett- és azt hiszed, emiatt. ( pedig nem).

2017. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Odavolt értem, csak miután a barátnőm odament hozzá KEVERNI, hogy mi az hogy még nem szexeltünk, hát én már azt várom...meg már rég ilyenkor illik, kicsit alábbhagyott a dolog.

utána együtt voltunk még azért jódarabig, de gondolj bele, hogy valamit kezdenél és az járna a fejedben, hogy valaki beleszólt ebbe a részbe.

én konkrétan semmi olyat nem mondtam a barátnőmnek, csak azt mondtam nem volt szex, a kérdésére válaszolva. Persze, hogy haragszom, hiszen nem gondoltam volna, hogy belelép a kapcsolatba ilyen szinten.

Ebben az is benne van, hogy valószínűleg neki is tetszett a férfi, csak ez viszonzatlan maradt.

A férfival jóban vagyok, de a barátnőmmel már nem. Szerintem ez undorító húzás volt.

Köszönöm a válaszokat :)

2017. nov. 22. 08:01
 17/19 omba ***** válasza:

Még most sem értem ezt:

"Onnantól kezdve már semmi nem volt olyan. " - ez kettőtökön múlt, nem a részeg barátnőn.

2017. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A pasi inkabb urugyet keresett, aztan szep lassan lelepett.
2017. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak én nem látom ennyire tragikusnak amit a barátnő csinált?

Nekem tetszik egy férfi és a részeg haverja oda jön magyarázni erről hát hol érdekelne engem. A csávó amúgy is lelépett volna.

2017. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!