Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha a barátom kissé nőies, és igényesebb nálam?

Figyelt kérdés

Szeret vásárolni, öltözködni, fodrászhoz járni, társasági életet élni, nagyon anyás is, nagyon ad a kocsijára is, egyszóval csak a megjelenésével szeret foglalkozni,. Olyan mint a férfias házimunkák nem nagyon érdeklik és nem is ért hozzájuk. A munkája pedig raktáros.

Én sokszor úgy érzem hogy ő sokkal igényesebb nálam, viszont én meg sokkal értelmesebbnek érzem magamat nála. Szerintetek ez baj lehet? 1 éve vagyunk együtt, de ezek a dolgok csak most tűntek fel nekem és elgondolkodtam rajtuk. 28N



2017. nov. 21. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem az a kérdező baja, hogy a pasija igényes.


"Olyan mint a férfias házimunkák nem nagyon érdeklik és nem is ért hozzájuk."


Magyarul: a pasas egy nulla, mint férfi. Cserébe viszont erőst női szerepkörben tetszeleg. Ez nem "igényesség", hanem minimum nemi szereptévesztés.


Szerintem próbáld meg megfogalmazni felé, hogy ez így nincs teljesen rendben - te nem egy másik nőt keresel magad mellé párnak, hanem egy férfit.

2017. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11-es értette a problémát
2017. nov. 21. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!