Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önzőség egy párkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timi20000 kérdése:

Önzőség egy párkapcsolatban? A párom nem tudja elviselni hogy ne neki legyen igaza? 35/L

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk csaknem 9 éve. Idáig az egész kapcsolatunkat végigkísérte az önközpontúsága. Én mindig másodlagos voltam, vagyok az életében, az én érzéseimmel szinte semmit sem törődik. Ha neki kedve van eljár hétvégén kocsmázni, haverozni, tudja hogy én ezt nem díjazom mégsem törődik ezzel. Mindig azzal jön hogy én ki vagyok neki, nem vagyok neki senkije hogy én megmondjam hogy ő mit csináljon, ne akarjam már őt irányítani, had élje ő az életét ahogyan ő akarja. Egyszerűen úgy érzem hogy egy párkapcsolatot nem tud megfelelően értékelni, megfelelően viselkedni benne hogy mindkét félnek ( ne csak neki) jó legyen. Nem tud váltani az "én" szempontról a "mi" szempontra. Egyébként szeretjük egymást, ha nem így lenne már nem lennénk együtt. Ezek alatt az évek alatt sokáig vágytam egy babára, meg hogy elvegyen... De ezt nem akarta mondván egy papír nem számít semmit, meg erre a rossz világra ő nem akar gyereket...

#önzőség #egoizmus #én központúság
2017. nov. 21. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "kapcsolat" egy nagy sz@r. Ha erre 9 év alatt nen sikerült rájönnöd, akkor hazudj csak tovább magadnak.
2017. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

9 év alatt annyit sikerült elérned, hogy "nem vagy neki senkije". Gratulálok.

Miből gondolod, hogy szeret? Ez alapján, amit írtál, egyáltalán nem derül ki. Inkább úgy néz ki, hogy csak megtűr maga mellett.

2017. nov. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondok Timi hogy mindenki maga válassza az utat. Te ezt választottad, szóval felesleges itt kérdezgetni meg nyafogni.

Egy ilyen férfit egy okos nő már rég elhagyott volna. Vannak önző emberek és vannak akik nem azok. A párod egy bunkó önző ember, de mint írtam te választottad. A lehetőség a tied, dönthetsz még másképp, lassan viszont elfogy az időd!

Ja mégegy dolog ha abban reménykedsz hogy majd megváltozik, el kell keserítselek, ez csak rosszabb lesz!

2017. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

9 éve lábtörlő vagy, mégis tűröd és még a gyerekedet is ebben az undorító párkapcsolati mintában neveled, nehogy neki valaha az életben is jó kapcsolatai legyenek.. Csak gratulálni tudok. Jó érzés elcseszni 9 évet egy olyan emberre, aki nem szeret és leszarja a vágyaid? Még 9 évet szeretnél szenvedni?


Látod, így járnak azok az ostoba véglények, akiknek semmi önbecsülésük és azt hiszik a szerelem kifogás arra, hogy egy ilyen kölcsönösség nélküli szartengerben maradjanak. Te örökre csak második leszel ennek az embernek, borzasztóan naiv és ostoba dolog másban reménykedni.

2017. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

35 LÁNY?! Jézusom, hát nem csoda, hogy egy ilyen önző marhát szedté össze, semmi önérzeted nincs, már ne is haragudj...


Tudod, amg lányként jellemzed magad FELNŐTT NŐ létedre, addig ne is álmodj értelmes, egyenrangú kapcsolatokról.

2017. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Tisztába voltam néhány dologgal idáig is, de most pár dolog megvilágosodott bennem. Ja, a 37/L szerintem is túlzás volt, nem, nem érzem magam lánynak, sőt...
2017. nov. 22. 18:40
 17/19 anonim válasza:
a 35/L-be ne kössetek bele:)) szerintem csak az oldal "szabályaihoz" igazodva tette ki a L-t. Amúgy N-t én nem sokszor láttam kírva. Ti igen?:))
2017. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es: Igen.
2017. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#17 persze, sőt, van aki azt is hülyén használja, pl 20/N. Na ott meg elférne bőven az az L betű.

27N (--> én mindig így írok alá, ha aláírok)

2017. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!