Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm felnőtt, diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm felnőtt, diplomás barátnői azzal vannak elfoglalva hogy neki milyen ronda pasija van. Mi ütött ezekbe?

Figyelt kérdés

30-hoz közelednek. Az igaz hogy az előző pasijai mind kigyúrt, testépítő versenyeken induló figura volt, én meg nagyon nem vagyok az, de nem véletlen hogy “váltott”.

Olyan hülye helyzetbe hoztak hogy meghívtak a munkatársnői (akikkel már találkoztam) bulizni. Mert hogy milyen jófej vagyok és bemutatnak a többi csajnak is.

Haver mondta (egyiknek a pasija): azért hívtak el hogy megmutassák a többi csajnak hogy kivel van együtt a nőm, mert olyan rondával hogy amúgy úgysem hinnék el!

Komoly, felnőtt nők hogy lehetnek ezzel elfoglalva? Nem minden a kinézet! Én se a narancsbőrük alapján ítélem meg őket.

Barátnőmnek rosszul esik ez nagyon, sajnos a legnormálisabb, legrégebbi barátnője is azt mondta rám “nem egy szépség”. Miért szempont ez? Kötelező megfelelnem minden nőnek vagy mi?


2017. nov. 22. 07:58
1 2
 11/14 omba ***** válasza:
90%

Gondolom, nekik meg nincs senkijük, az irigység meg nagy úr.

Arra is szép példa, hogy a diploma, meg az IQ két külön dolog.

2017. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem a problémádat. Ha bemutatnak valakinek, akkor általában lesznek gondolataitok egymásról, nem? Egyébként pedig az embereknek van szemük, észreveszik, ha valaki szép/csúnya. Nem megítéltek, csak csekkolták, hogy nézel ki.
2017. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Felnőtt nőként megtanultam, hogy egy kapcsolat elsőszámú ellensége mindig a "legjobb barátnő". Nyilván vannak kivételek, de nekem ez a tapasztalatom. Ezért nincsenek barátnőim.


Egyébként ha a barátnőd kiáll melletted és szeret téged, akkor ne zavarjon a dolog, ezek a "barátok" úgyis lekopnak majd ahogy múlik az idő.

2017. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A NŐ és a BARÁTSÁG szó nem összeféfhető.


Nők között nincs barátság! Max egy felszínes haverkodás, amiben az egyik tuti lenézi és fikázza a másikat a háta mögött.


35n

2019. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!