Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elviselni, ha beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán fordul elő, az, hogy orvoshoz megyek, az meg aztán tènyleg csak szökőévben egyszer.

Múlt héten pl mindketten megfáztunk, lázasak voltunk, ő otthon maradt, èn mentem dolgozni.

Tegnap éjjel értem haza munkàból, ma reggel 5kor keltem, hogy megyek órára (ma egyetem nap). De arra ébredtem, hogy a szám és környéke be van dagadva, gyulladva, sebesedve, egyszóval katasztrofàlis állapotban. Úgy döntöttem, inkàbb először elmegyek orvoshoz, aztán be az egyetemre, mert ha így marad szombatig, nem mehetek dolgozni, akkor meg nem lesz fizum (azért mentem be lázasan is múlt szombaton).

Erre elkezdett velem ordibàlni, hogy hogy lehetek ekkora pitsa, hogy felébred egyszer amiatt, mert nekem órára kell menni (làbujjhegyen járok kb reggelente), és most képes leszek 3 óra múlva megint felkelni, amitől ő ismét felébred, hogy orvoshoz menjek.

Mentem volna inkàbb órára, majd pénteken, vagy a jövő héten elmegyek orvoshoz, de szerinte ilyen marhasàgokkal felesleges, nem döglök bele, vagy ha igen, akkor meg úgyis mindegy.

Amikor megmondtam, szeretném, ha orvos làtna minnèl hamarabb, nem tudom, mi ez, ès nem vàrnàm meg, míg rosszabb lesz.

Erre ràmordít, hogy fogd be, ne rinyàlj.


Intelligens, egyetemet vègzett emberről van szó, aki soha senkivel semmilyen körülmények között nem beszél így.

Múlt hèten mikor ő volt làzas, mèg külön megkért, maradjak vele otthon, nincs jól, nem akar egyedül lenni. Szóval nem a betegséggel van a baja, hanem csak azzal, ha én vagyok beteg.


Igazàból sose voltam mèg beteg azóta, hogy együtt vagyunk, egyszer vittek kórházba èjjel, akkor is ilyen volt, de azt hittem, akkor csak megijedt és nem tudta kezelni.



Mi lehet a baja?


2017. nov. 23. 09:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Egy biztos: ezzel az emberrel nem szabad gyereket vállalni. Az is erősen megfontolandó, hogy vele maradj-e.
2017. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
És ezekután nem rugtad szájba? Elég kitartó vagy....
2017. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ekkora bunkót... ezek után én nagyon hamar elhúznám a csíkot és vissza se néznék.
2017. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látszik hogy az egyetemet végzett, intelligens barátod mégsem olyan intelligens..
2017. nov. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Lazy Lover ***** válasza:
77%
omg! a 'nők' minek vannak ilyen gyökerekkel nem értem?! aki meg kedves velük az uncsi meg nyálas....
2017. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
"Intelligens, egyetemet vègzett emberről van szó, aki soha senkivel semmilyen körülmények között nem beszél így." - ezt hiaba mantrazod, nem, nem ilyen emberrol van szo, hanem csak fancy papiros suttyoparasztrol.
2017. nov. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mi lehet a baja, de valami nagyon nem stimmel nála. Ha így beszélne velem a párom, pláne ilyen helyzetben, úgy vágnám ki mint a macskát....

Tök igazad van, ilyennel orvoshoz kell menni, fertőző betegség is lehet amivel eleve kerülni kéne a közösséget, meg minél hamarabb kezelni. De amúgy is, ami a legjobban kiveri a biztosítékot, az a szóhasználat. Mi az, hogy fogd be, meg nem döglesz bele? Meg ordibál veled. Jesszusom... Én ilyen emberrel nem akarnék a továbbiakban együtt élni, közös jövőt tervezni meg pláne nem. Mi lesz ha esetlegesen oda juttok, hogy jön a baba, majd vajúdásnál azzal fog "támogatni", hogy kussolj, ne rinyálj nem döglesz bele!

Soha ne tűrd el, hogy így beszéljenek veled! Ha hagyod, most még "csak" ezért szedi le a fejed, aztán majd jön más is, mert megteheti.

2017. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Az a baja, hogy már ölöge van belőled, szerintem az ilyen nem is szeret úgy igazából már, kényelmes vagy neki, vagy, vagy, nem kell keresgélnie, tepernie másik nő után. Most parancsolj megálljt, mert ha ezt a békád lenyeled, hagyod, hogy így beszéljen veled, így álljon hozzád, akkor nem adok sokat és elis fog verni.
2017. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

A párod betegebb mint te már ne is haragudj.

Mint egy hisztis 14 éves kislány, nagyon szánalmas.

Nem akarok beleszólni, de az ilyen nyomorultat minél hamarabb le kell koccoltatni.

2017. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Legalább most derült ki, mennyire tudsz rá a bajban számítani, nem pedig 1-2 gyerek mellett.. Rajtad áll, mit kezdesz ezzel az infóval, de ha mellette maradsz, akkor meg is érdemled, amit majd kapsz tőle.. ez ugyanis még csak a kezdet.
2017. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!