Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elviselni, ha beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán fordul elő, az, hogy orvoshoz megyek, az meg aztán tènyleg csak szökőévben egyszer.

Múlt héten pl mindketten megfáztunk, lázasak voltunk, ő otthon maradt, èn mentem dolgozni.

Tegnap éjjel értem haza munkàból, ma reggel 5kor keltem, hogy megyek órára (ma egyetem nap). De arra ébredtem, hogy a szám és környéke be van dagadva, gyulladva, sebesedve, egyszóval katasztrofàlis állapotban. Úgy döntöttem, inkàbb először elmegyek orvoshoz, aztán be az egyetemre, mert ha így marad szombatig, nem mehetek dolgozni, akkor meg nem lesz fizum (azért mentem be lázasan is múlt szombaton).

Erre elkezdett velem ordibàlni, hogy hogy lehetek ekkora pitsa, hogy felébred egyszer amiatt, mert nekem órára kell menni (làbujjhegyen járok kb reggelente), és most képes leszek 3 óra múlva megint felkelni, amitől ő ismét felébred, hogy orvoshoz menjek.

Mentem volna inkàbb órára, majd pénteken, vagy a jövő héten elmegyek orvoshoz, de szerinte ilyen marhasàgokkal felesleges, nem döglök bele, vagy ha igen, akkor meg úgyis mindegy.

Amikor megmondtam, szeretném, ha orvos làtna minnèl hamarabb, nem tudom, mi ez, ès nem vàrnàm meg, míg rosszabb lesz.

Erre ràmordít, hogy fogd be, ne rinyàlj.


Intelligens, egyetemet vègzett emberről van szó, aki soha senkivel semmilyen körülmények között nem beszél így.

Múlt hèten mikor ő volt làzas, mèg külön megkért, maradjak vele otthon, nincs jól, nem akar egyedül lenni. Szóval nem a betegséggel van a baja, hanem csak azzal, ha én vagyok beteg.


Igazàból sose voltam mèg beteg azóta, hogy együtt vagyunk, egyszer vittek kórházba èjjel, akkor is ilyen volt, de azt hittem, akkor csak megijedt és nem tudta kezelni.



Mi lehet a baja?


2017. nov. 23. 09:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
És te nem szakítottál? Facepalm
2017. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Gyereket még véletlenül se vállalj vele.

Sőt, pakolnék és mennék, vagy fordítva.

2017. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Látszik hogy az egyetemen nem osztanak intelligenciát. Ez egy bunkó
2017. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
ez is egy poetsch
2017. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%
olyankor okés ha összefüggéstelen hülyeségeket beszél de egy sima megfázásnál
2017. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem kérdeztél vissza, hogy ő tán bele döglik, hogy reggel 2-szer fel kell ébrednie? De lehet erre egy maflást is leosztott volna...

Amúgy meg félreismerted, amiért úgy gondoltad, hogy soha senkivel nem beszél így. Mert veled most nagyon csúnyán beszélt tök alaptalanul. Ez benne van a személyiségében, csak egyenlöre leplezi, de egyre jobban elő fog törni.

2017. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
En mint egyetemre jart ember kijelenthetem az, hogy valaki egyetemet vegzett nem vonja maga utan azt, hogy intelligens! Nagyon nem! A parod egy bunko allat aki nincs tekintettel rad. A tovabbit magad dontod el.
2017. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
De amúgy mit csináltál végül, elmentél orvoshoz?
2017. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%
Látom szeretsz szenvedni. Kellemes szenvedést emellett a gyökér mellett!
2017. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Erre elkezdett velem ordibàlni, hogy hogy lehetek ekkora pitsa - nos, én itt bxtam volna ki az ágyból cuccostól.


Intelligens, értelmes ember, ja épp csak egy büdös paraszt mellette.

2017. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!