Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tudja elviselni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tudja elviselni, ha beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán fordul elő, az, hogy orvoshoz megyek, az meg aztán tènyleg csak szökőévben egyszer.

Múlt héten pl mindketten megfáztunk, lázasak voltunk, ő otthon maradt, èn mentem dolgozni.

Tegnap éjjel értem haza munkàból, ma reggel 5kor keltem, hogy megyek órára (ma egyetem nap). De arra ébredtem, hogy a szám és környéke be van dagadva, gyulladva, sebesedve, egyszóval katasztrofàlis állapotban. Úgy döntöttem, inkàbb először elmegyek orvoshoz, aztán be az egyetemre, mert ha így marad szombatig, nem mehetek dolgozni, akkor meg nem lesz fizum (azért mentem be lázasan is múlt szombaton).

Erre elkezdett velem ordibàlni, hogy hogy lehetek ekkora pitsa, hogy felébred egyszer amiatt, mert nekem órára kell menni (làbujjhegyen járok kb reggelente), és most képes leszek 3 óra múlva megint felkelni, amitől ő ismét felébred, hogy orvoshoz menjek.

Mentem volna inkàbb órára, majd pénteken, vagy a jövő héten elmegyek orvoshoz, de szerinte ilyen marhasàgokkal felesleges, nem döglök bele, vagy ha igen, akkor meg úgyis mindegy.

Amikor megmondtam, szeretném, ha orvos làtna minnèl hamarabb, nem tudom, mi ez, ès nem vàrnàm meg, míg rosszabb lesz.

Erre ràmordít, hogy fogd be, ne rinyàlj.


Intelligens, egyetemet vègzett emberről van szó, aki soha senkivel semmilyen körülmények között nem beszél így.

Múlt hèten mikor ő volt làzas, mèg külön megkért, maradjak vele otthon, nincs jól, nem akar egyedül lenni. Szóval nem a betegséggel van a baja, hanem csak azzal, ha én vagyok beteg.


Igazàból sose voltam mèg beteg azóta, hogy együtt vagyunk, egyszer vittek kórházba èjjel, akkor is ilyen volt, de azt hittem, akkor csak megijedt és nem tudta kezelni.



Mi lehet a baja?


2017. nov. 23. 09:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan intelligens embernek nevezted? Akkor milyen neked, aki nem az? Szarral dobál?:D

Majd szülésnél is rád ordít, hogy fogd be, amikor fáj valamid? Remek ember lehet, több ilyen kéne a világba, lol.

2017. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Most elkepzeltem, hogy vajudasnal all a fejed felett es teli torokbol uvolt, hogy ha amikor szettetted a labad, csendben voltal, akkor most is maradj kussba

Apam ilyen egyebkent, de fogtam mar ki en is ilyen pasit, eleg sokara kezd el ovatosan felszinre jonni a valodi enuk, de addugra ugy beetettek, hogy mindig megmagyarazod magadnak helyettuk, meg mentegeted, meg o nem olyan, o nagyon kedves, rendes... aha

Csak eppen amikor egyszer rosszul lettem es elajultam, szetcsaptam a fejem a jarolapon, akkor o nyugtazta magaban, hogy lehet meghalok, es atment a haverjahoz egy par orara. 3 ora mulva tertem magamhoz.

Es az a poen, hogy meg akkor is mentegettem magamban, hogy jajj, biztos csak nagyon megijedt szegeny es sokkot kapott. A lofszt. Csak egy budos paraszt. Aztan szepen lassan mar nem vehettem fel egy kicsit se kivagott felsot, aztan mar nem mehettem el este, aztan mar sehova se mehettem, meg suliban is ellenorizgetett, meg jott utanam leskelodni, aztan mar a szexre se mondhattam nemet, aztan mar kaptam a pofont, ha nem volt fott kaja mire hazajott.

2017. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Még most szabadulj meg tőle, a pasid egy bunkó paraszt.
2017. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ugye azota otthagytad? Agyrem, te patyolgasd, ha folyik a nozija, de ha te "fel labbal a sirban" vagy, akkor legy eros. Ugy, hogy o a ferfi!! De ez forditva is iszonyat durva!! Ja, mert NEM TUD ALUDNI, ha te orvoshoz mesz...


Komolyan, orvosi eset, remelem, mielott csaladot alapit, kezelteti magat!!!


Ugye mar nem vagy vele???

2017. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!