Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, hogy ne tudja meg a barátom?

Figyelt kérdés
A barátomnak a 30-dik születésnapjára a közös lakásunkban meglepetéssel készülök. Egy nagyobb bulit is szeretnék. A konyha,nappali és a folyosó felvan díszítve, közben ajándékot is vettem, képeket is előhívattam. Most még a párommal az albérletben vagyunk és csak pár nap múlva megyünk oda. Viszont a cuccainkat már oda vittük csak pár holmink van nálunk. 3-4 órát voltam távol (motorozással együtt) és munka után az esti időkben csak aztán mentem haza,de a barátom nem tudta hol vagyok? Igazából nem tudtam mit "hazudjak"? Mert nem szoktam sehova se menni este. Csak vele...és vásárolni is együtt megyünk. A barátaimmal meg ritkán találkozom. A második alkalomkor már rákérdezett a párom,hogy hol a fenébe vagyok? Akkor azt mondtam neki,hogy a szüleimhez beugrottam kicsit,de később lebuktam,mert megtudta,hogy nem voltam ott. Nem szerettem volna ha megtudja,hogy meglepetéssel készülök. Mert akkor arra is rájön,hogy a szülinapjára készülök. Hát úgy meg nem lenne nagy meglepetés!!! Most mit mondjak akkor a barátomnak? Teljesen megvagyok lőve! És kicsit gyanakvónak tűnik,ellenséges velem. Ma még vissza kéne mennem,kicserélni az égőt amit tönkre tettem és véletlen az egyik konektort kihúztam a falból ami a nappaliban van. Azt is valahogy majd megkell csinálni,de kérek segítséget ebben. Tényleg a barátai sem mondanak erről semmit,mindenki hallgat róla,mert nem számíthat erre a barátom! Mit mondjak addíg neki? Ez kicsit kezd kínos lenni.
2017. nov. 24. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Mondd neki, hogy a szeretődhöz jársz.


Attól majd megnyugszik.

2017. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keresed a szülinapjára a megfelelő ajándékot és járod a boltokat.
2017. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Missi_Key ***** válasza:
0%

nem azért...de nem kínos kicsit hogy mindenről be kell számolnod neki?


szabad ember vagy. elég lenne ha anyit mondanál hogy "valahol b*zdmeg."

2017. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor én szerveztem meglepi bulit páromnak, azt mondtam, hogy szüleimnek segítek pakolni, mert egy időre leköltöznek vidékre nagymamámhoz, őt ápolni. Hihető volt, mert előtte sokat beszéltem az állapotáról, hogy sokat segítenek neki, meg hogy ez most mennyire fontos, stb... bevált.
2017. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!