Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megsértődött, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megsértődött, hogy bulizni voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom mindig hív, napi 6x-7x(nem én kérem, ragaszkodik ahhoz, hogy beszéljünk). A lényeg, hogy mondtam neki, hogy este, óra után(7-kor vfélévente egyszer, ha elmegyek). Erre onnantól kezdve rideg lett velem, kérdeztem az a baj-e, hogy elmegyek, de rámförmedt, hogy semmi baja. 22-kor felhívott, hogy megy aludni(holott sose alszik akkor). Haza értem éjfélre, és látom, hogy 23:30-ig facebookozott, de rám sem írt, hogy haza értem-e, vagy, hogy jól vagyok-e, vagy, hogy mi van velem.

Jogosan esik rosszul? Régen is eljátszottuk már ezt, hogy ha bulizni mentem nem szólt hozzám meg nem foglalkozott velem napokig. Na de könyörgöm, félévente egyszer megyek el.


2017. nov. 24. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus gyermeteg lélek még
2017. nov. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny, és így "büntet".
2017. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező. Van az a különleges képességem, ha gykzom mobilról és az ujjam a kérdésre teszem, akkor megérzem, hogy a kiírója mire gondol. Te azt gondolod, hogy "hát 'sz hülyeee! :O". De akkor miért nem teszel semmit ?

31/f

2017. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Cseréld le egy értelmes emberre
2017. nov. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ő is egy féltékeny hülye. Te nem tettél semmi rosszat, nehogy elkezdj bocsánatot kérni tőle meg pitizni neki, mert ezzel csak táplálod benne a hamis sértettségét, és tényleg olyan lesz, mintha te tettél volna valami rosszat ellene. Szóval hagyd rá, majd ha megemészti keresni fog.

Meg azért hosszabb távon gondolkodj el azon, hogy tényleg egy ilyen féltékeny majomra van-e szükséged. Mert erre a hozzáállására nem lehet normális párkapcsolatot építeni.

2017. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ez a napi 7-szeri telefon is elég beteges.
2017. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szánalmas.

kissé mintha birtokolni akarna nem?

sértődjön..nehogymár te keresd, mert jólérezted magad kicsit.

menjen az anyjába ott sértődjön meg.

mindenkinek jár a szabad tér.

2017. nov. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Féltékeny, éretlen, ráadásul passzív-agresszív.


Nagyon fontos, hogy soha ne erősítsd meg az ilyen viselkedését.Megpróbál benned bűntudatot kelteni, de semmiképp se érezz ilyesmit.


Beszéltetek már erről? Az nyilvánvalóan elfogadhatatlan, hogy haragszik azért, hogy elmész bulizni. Nem teszel rosszat, nincs miért haragudnia. Nyugodt körülmények között hozd fel szerintem, indítsd úgy, hogy szeretnéd ezt a dolgot megoldani, hogy ne legyen veszekedés meg sértődés többet belőle. Tarts ki amellett, hogy nem csináltál semmi rosszat, és próbáld kihúzni belőle, hogy pontosan mi a baja. Lehet, hogy rá tudod vezetni, hogy alaptalan a féltékenykedéste. De nem biztos.

2017. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Napi hatszor-hétszeri hívást te soknak találod? Lehet, valakinek erre van igénye...de a kérdés többi részéből következtethető, hogy nem azért ilyen sűrű a beszélgetés egy nap, mert oda-meg vissza van érted.


Féltékeny rád, féltékeny a nélküle eltöltött szabadidődre. Felületes és nem egyenes ember viselkedik így.


Jogod van szórakozni. Forrjon a saját levében. Szoktatok együtt elmenni bulizni? Vagy ő otthonülő típus?


Mihamarabb le kell állítani, mert ez csak rosszabb lesz. Beszéljétek meg, ha ez neked teher.

2017. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Az én pasimba is szorulhatna féltékenység... Olyan mint egy kő...

Ha meg valami pici marhaságon összekapunk akkor meg kapom "kinézem azt hogy dugtál férre..."


Ember, otthon ülős vagyok, még a munkám is itthoni, magamnak való művész vagyok... Attól hogy modellnek be-be ugrok s oda vannak értem az teljesen hidegen hagy.


Ha lehetne éjjel nappal a nyakába lógnék s kényeztetném (amit úgy is megkap átlag 2 naponta...)


Addig örülj, amíg féltékeny, minthogy ok nélküli vádakat kapsz csak azért, külsőd miatt odáig vannak a nyáladzók-.-


Mondjuk az a rész szívás, hogy tudod hogy elérhető, de bszik akkor írni/felhívni.

2017. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!