Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűntem fél napra, de ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűntem fél napra, de ez nem lett túl dramatizálva?

Figyelt kérdés
Tegnap három óra körül elvittem a kutyáimat sétáltatni az erdőbe. Ez ugyebár városon kívűl volt és kocsival mentem. 30-35 perc oda az út. A kutyáimat ott szabadon engedtem, nagyon szeretnek rohangálni,emberek sehol, és a kutyáim visszajönnek hozzám,eddig soha nem szöktek meg,hallgattak rám,sétáltam és perceken belül csatlakoztak. Előttem szoktak futni,szaglászni. Most viszont a kisebb kutyusom szerintem valami vadat találhatott,vagy foggalmam sincsen! Csak azt láttam,hogy elkezd valamit ugatni és rohan előre. Szóltam utána,hogy jöjjön vissza,hívogattam és futottam utána,de semmi! A másik kutyámat megkötöttem,mert nem akartam,hogy elfusson utána azt nem találom meg egyiküket sem. Nem hiszitek el,de alig 2-3 perc alatt tűnt el a kutyám! :( Ott voltunk az erdő közepén. Tele fákkal,bokrokkal. És azon az úton rengeteg kisebb nagyobb domb,lejtőkkel. Valahova elindult lefelé egy lejtős úton előttem és akkor vettem észre,hogy már sehol sincsen! :( Este 11 óráig kerestem, a telefonommal világítottam az erdőben. Közben majdnem eltévedtem, pár méterrel előttem meg két szarvast is láttam elfutni. Már hideg is volt és esett is amúgy az eső!! Bármit megtettem volna azért,hogy megtaláljam a kutyàmat. :( Nagyon szomorú vagyok,hogy nincs meg! Mire a kocsihoz értem már 1) lemerülőben voltam 3-4%-on voltam 2) térerő még az erdőn kívűl sem volt egy ideig. Szóval nem tudtam jelezni a barátomnak,hogy merre vagyok. Mire hazaértem ő már tiszta ideg volt és többször is hívott. Elmeséltem neki,hogy mi történt és ennek ellenére letojta az egészet!!! Egyáltalán nem hatotta meg,azt mondta fogja a megmaradt kutyàmat és kivágja a lakásból ha még mindig csak a kutyáimról panaszkodom. Ordibált velem,mert égen földön keresett. Felhívta a szüleimet is, azthitte ott vagyok,kereste a barátnőmet is,de őt nem érte el. Megértem,hogy mérges volt,de rettentően rosszul esett,hogy így reagált és fogadott engem. Ja és amikor rá mertem szólni,hogy ilyen stílusban ne beszéljen velem,nyugodjon le és majd később beszélünk akkor a konyha pultra csapta a poharát amit azzal a lendülettel el is tört. A kutyámon vezette le a dühét,mert kiakarta zavarni a lakásból. Mondván,hogy nekem minden fontosabb nála,de nem gondoltam bele ő mit érezhet,meg mennyire aggódott,csak a kutyáimmal vagyok elfoglalva. Jaj meg,hogy jézus urísten bajom is eshetett volna. Áh hagyjuk komolyan! :( Nem vagyok kutya bolond,de iszonyatosan sokat jelentett nekem a kutyám ;( nagyon szomorú vagyok amiért eltűnt! ;( Ráadásul tudni kell,hogy a barátom is imádja az állatokat és a kutyàinkat. Nem értem miért és egyáltalán,hogy képeztelte,hogy így viselkedik. :( Csak szerintem volt ez részéről nagyon túl dramatizálva? Nagyot csalódtam a barátomban. Nem,nem a kutya ügy miatt. Sokkal inkább azért ahogy beszélt velem és tombolt tegnap. :(
2017. nov. 26. 19:48
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
És mondjuk azért is felesleges volt a düh kirohanása,mert logikátlan lett volna az,hogy látja ninca otthon a két kutya..aztán majd velük megyek a szüleimhez vagy máshoz? Esetleg a barátnőmhöz elviszem,de ha csak megyünk sétáltatni együtt. Szóval gondolkodni sem nagyon gondolkodott a barátom! Amúgy ő dolgozni volt tegnap. Már reggel 6-kor ment melóba.
2017. nov. 26. 19:51
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Menyj vissza oda nappal, ahol utoljára láttad. Mikor a macskámaz hagytam el így, az türelmesen megvárt. Szurkolok hogy meg legyen. Érdemes beszerezni pár ezer forintért gps nyomkövetőt, ami akár a nyakörvéhez is rögzíthetsz!
2017. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
64%
Ilyen esetben ha a párom ezt csinálja velem , szerintem kb a pofájaba röhögnek és szó nélkül elmennek a kutyamat keresni
2017. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Heart of Darkness ***** válasza:
73%
Ez nem szimpla dramatizálás, ez nagyon nem normális viselkedés egy kapcsolatban..
2017. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg kutyabarát lennél, erdőben nem engednéd szabadon. Vadász meglátja mint kóbor kutyát, lazán lelövi. Indok, vadat kergetett.

A barátod, meg túl lihegte a dolgot.

2017. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
53%

Valahol a párod is megérthető, meg te is. Ez tipikusan szerencsétlen eset, ahol nem hibázott igazából senki (szerintem). Én is szerintem már a megcsalástól kezdve a gyilkosságon át mindent el tudtam volna képzelni a helyében és totál ki lettem volna borulva, hogy hol a párom, merre induljak el, hol keressem?!...

Biztos, hogy nem tojta le, rosszul látod, hiszen ilyen indulattal csak akkor reagál valaki, ha nagyon is aggódott és a felgyülemlett feszültséget így tudja kiereszteni. A nők sírnak, a férfiak masszívan dühöngenek.

Sajnálom ami történt, de próbáld meg most kicsit ignorálni őt, hogy lehiggadjon ő is, hátha pár nap múlva meg tudjátok nyugisan beszélni. Remélem sikerül a kutyát megtalálni!

2017. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Ma délutánig voltam. Ahol utoljára láttam oda raktam neki a plüss majomját,de lehet az nem sokáig marad ott. Elviszi egy állat vagy elsodorja a szél,a levelek betakarják majd és sorolhatnám. :( Kerestem pár órát,de egyszerűen semmi. Nyomok sincsenek. A torkom már fáj annyit ordibáltam utána. Nem lesz meg soha! :( Olyan volt mintha a tesóm lenne vagy a barátom!!! Az életem része volt. ;( Nagyon fáj az elvesztése.

Hát én ezek után egyenlőre nem kérek a barátomból. Egyrészt ezzel nem fogom fárasztani,nem akarom ilyennel terhelni. Meg a tegnapi kiabálást,veszekedést nem tudom csak úgy lenyelni.

2017. nov. 26. 20:02
 8/46 anonim ***** válasza:
84%
Haza se mentem volna a kutyum nélkül ez az egyik a másik, ha látja a párod, hogy az egyik kutya nélkül mész haza, akkor miért támad? Nem, hogy azt mondta volna most azonnal indulunk a kuttyuért és hazahozzuk bármi áron. Ne haragudj meg, de most a barátod elég szarul vizsgázott emberségből és együttérzésből és még gyerekes is volt a hisztijével és a másik, hogy még agresszív is volt a pohár széttörésével. Remélem ez az eset jó tanuló pénz volt számodra, hogy kivel is élsz együtt és kit nevezel barátodnak. Nehogy a következő esetben rajtad csattanjon a pohár vagy az elszaladt keze.
2017. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%

Egy SMSt legalább tényleg küldhettél volna, ez igaz. De hogy egy ilyen viselkedés, amit ő művelt, nem fér bele még idegesen sem egy normális kapcsolatban, az is biztos. Hol a tisztelet irántad? Hol az empátia? Ő igazából nem is téged szeret, hanem azt, akivé téged formálni akar. Aki valóban szeret, az elfogadja, hogy neked például a kutyusok fontosak. Vagy akármi más.

Bocs, hogy ezt mondom, de ha van eszed, ezek után rögtön kidobod ezt a bunkó férget. Ahelyett, hogy egy szomorú pillanatban inkább melletted áll, és megvígasztal, még nem elég a bajod, ő is rátesz egy lapáttal? Nem nehét elképzelni, hogy hogy fog viselkedni egy ennél komolyabb szituációban. Ha sokáig vele maradsz, belenyugodhatsz, hogy támaszra nem számíthatsz tőle, sokkal inkább ha baj van, ő lesz az, akivel még pluszban meg kell küzdened.

Mondom, az ilyen nem való egy normális lány mellé.

2017. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
65%

"A nők sírnak, a férfiak masszívan dühöngenek."

A nagy francokat. Már bocsánat. Persze, ennyivel el van intézve. Majd amikor felpofozza puszta félelmből vagy aggódásból, az is ennyivel el lesz intézve.

Egy ember tudjon uralkodni az állatias dühkitörésein. Ez nem férfiasság kérdése, nem attól lesz valaki férfi, hogy a tök összetört barátnőjébe még verbálisan belerúg egyet, meg cs..szteti a kutyát. Az ilyen pont, hogy nem férfi.

2017. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!