Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűntem fél napra, de ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűntem fél napra, de ez nem lett túl dramatizálva?

Figyelt kérdés
Tegnap három óra körül elvittem a kutyáimat sétáltatni az erdőbe. Ez ugyebár városon kívűl volt és kocsival mentem. 30-35 perc oda az út. A kutyáimat ott szabadon engedtem, nagyon szeretnek rohangálni,emberek sehol, és a kutyáim visszajönnek hozzám,eddig soha nem szöktek meg,hallgattak rám,sétáltam és perceken belül csatlakoztak. Előttem szoktak futni,szaglászni. Most viszont a kisebb kutyusom szerintem valami vadat találhatott,vagy foggalmam sincsen! Csak azt láttam,hogy elkezd valamit ugatni és rohan előre. Szóltam utána,hogy jöjjön vissza,hívogattam és futottam utána,de semmi! A másik kutyámat megkötöttem,mert nem akartam,hogy elfusson utána azt nem találom meg egyiküket sem. Nem hiszitek el,de alig 2-3 perc alatt tűnt el a kutyám! :( Ott voltunk az erdő közepén. Tele fákkal,bokrokkal. És azon az úton rengeteg kisebb nagyobb domb,lejtőkkel. Valahova elindult lefelé egy lejtős úton előttem és akkor vettem észre,hogy már sehol sincsen! :( Este 11 óráig kerestem, a telefonommal világítottam az erdőben. Közben majdnem eltévedtem, pár méterrel előttem meg két szarvast is láttam elfutni. Már hideg is volt és esett is amúgy az eső!! Bármit megtettem volna azért,hogy megtaláljam a kutyàmat. :( Nagyon szomorú vagyok,hogy nincs meg! Mire a kocsihoz értem már 1) lemerülőben voltam 3-4%-on voltam 2) térerő még az erdőn kívűl sem volt egy ideig. Szóval nem tudtam jelezni a barátomnak,hogy merre vagyok. Mire hazaértem ő már tiszta ideg volt és többször is hívott. Elmeséltem neki,hogy mi történt és ennek ellenére letojta az egészet!!! Egyáltalán nem hatotta meg,azt mondta fogja a megmaradt kutyàmat és kivágja a lakásból ha még mindig csak a kutyáimról panaszkodom. Ordibált velem,mert égen földön keresett. Felhívta a szüleimet is, azthitte ott vagyok,kereste a barátnőmet is,de őt nem érte el. Megértem,hogy mérges volt,de rettentően rosszul esett,hogy így reagált és fogadott engem. Ja és amikor rá mertem szólni,hogy ilyen stílusban ne beszéljen velem,nyugodjon le és majd később beszélünk akkor a konyha pultra csapta a poharát amit azzal a lendülettel el is tört. A kutyámon vezette le a dühét,mert kiakarta zavarni a lakásból. Mondván,hogy nekem minden fontosabb nála,de nem gondoltam bele ő mit érezhet,meg mennyire aggódott,csak a kutyáimmal vagyok elfoglalva. Jaj meg,hogy jézus urísten bajom is eshetett volna. Áh hagyjuk komolyan! :( Nem vagyok kutya bolond,de iszonyatosan sokat jelentett nekem a kutyám ;( nagyon szomorú vagyok amiért eltűnt! ;( Ráadásul tudni kell,hogy a barátom is imádja az állatokat és a kutyàinkat. Nem értem miért és egyáltalán,hogy képeztelte,hogy így viselkedik. :( Csak szerintem volt ez részéről nagyon túl dramatizálva? Nagyot csalódtam a barátomban. Nem,nem a kutya ügy miatt. Sokkal inkább azért ahogy beszélt velem és tombolt tegnap. :(
2017. nov. 26. 19:48
1 2 3 4 5
 31/46 Lundbeck Johanna ***** válasza:
76%

"Tudod, ha valakinek te vagy a legfontosabb, akkor az nagyon tud aggódni."

Ha valakinek én vagyok a legfontosabb, az örülni fog annak, hogy épségben hazaérek, és nem debil módjára tombolni.

2017. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan alázkodj meg, folytassátok, mint ha mi sem történt volna, de ne lepődj meg, ha a birtoklási vágya és az agressziója egyszer visszaüt.
2017. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
82%
Jaj kérdező nehogy hallgass ám a jó tanácsra!!! Hiszen aki a kutyáit szabadon ereszti az erdőbe az amugyis egy lángelme akinek nincs szüksége mások jótanácsára.
2017. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
50%

Én nem értem mi a bajod. Azért reagált így, mert szeret és aggódott érted, inkább örülnöd kéne neki. Igen, drámaian reagált, de gondolj bele kicsit az ő helyzetébe, halálra aggódhatta magát. Én már jártam úgy, hogy vártam, valakire hogy hazaérjen, de hiába mert sose jött...

És nyilván érted aggódik jobban, nem a kutyád miatt. Inkább köszönd meg neki, ahelyett, hogy te drámázol felelegesen.

2017. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 Lilikécske ***** válasza:
24%

"ismerem őt! Nem bántana."

Le merném fogadni, hogy eddig úgy ismerted őt, mint aki veled együtt aggódna a kutyudért, és nem dobálózna poharakkal. Vagy talán tévedek?

2017. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Bocsánat,de pont azt mondtam,hogy köszönöm a tanácsot. Megfogadom! Holnap megyek és a plüss állatot ki kötöm a fához.


Birtoklási vágy. Ilyenről szó sincsen. Nem is írtam ilyenről,nem is volt semmi erre utaló jel. De nem is tudom,hogy mit takar pontosan a birtoklás vágy. Ma már mindenkire szeretik rá aggatni a birtokló jelzőt.

2017. nov. 26. 21:00
 37/46 Lilikécske ***** válasza:
55%

"Nem is írtam ilyenről,nem is volt semmi erre utaló jel. De nem is tudom,hogy mit takar pontosan a birtoklás vágy. Ma már mindenkire szeretik rá aggatni a birtokló jelzőt."

Talán mert ez esetben sajnos igaz. Aki tényleg aggódik, az nem fog úgy viselkedni, ahogy ő. Akit meg az zavarja, hogy nem tudott minden egyes léptedről, az elkezd úgy viselkedni, mint ő. De a te dolgod, rohanj vissza a karjaiba. Akár birtoklási vágy, akár nem, egy olyan pasi (férfinek nem nevezném), aki nem hogy nem osztozik a fájdalmamban, de még csak el sem fogadja az érzéseimet ("Elmeséltem neki,hogy mi történt és ennek ellenére letojta az egészet!!! Egyáltalán nem hatotta meg,azt mondta fogja a megmaradt kutyàmat és kivágja a lakásból ha még mindig csak a kutyáimról panaszkodom."), ráadásul még agresszív is ("A kutyámon vezette le a dühét,mert kiakarta zavarni a lakásból."), azzal egy percig se maradnék. Nem csak akkor kell a kedvesség és a szeretet, amikor minden a terv szerint megy. Hanem mindig, minden körülmények között.

2017. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Igazad lehet utolsó. Pont ezért kell beszélni erről a barátommal.
2017. nov. 26. 21:09
 39/46 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd, Lili... te is tudod, hogy aki képes a nőt megfélemlíteni, letojni a fájdalmát, tahó módon viselkedni vele, amellett ki fog tartani bármi áron. Aki meg tűzön-vízen át kitartana mellette, azt egyből dobná. Ilyen az élet.
2017. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

A fordítottja is igaz.


Ha a férfi a nővel kiabál mert pl ő csak aggódott vagy dühében tört zúzott.


Akkor ha elhagyja az ilyen srácot a nő tuti nem szerette,nem értékelte,hogy a barátja aggódott stb. A nő egy szemét di!!!ó ugyan úgy.


Avagy az én esetem.

Aki bántalmazó kapcsolatban él, mert nekem egy vadállatra van szükségem. Hát nem! Páros lábbal rúgnám ki,ha engem megütne vagy csak fenyegetően lépne felém!!

2017. nov. 26. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!