Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűntem fél napra, de ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűntem fél napra, de ez nem lett túl dramatizálva?

Figyelt kérdés
Tegnap három óra körül elvittem a kutyáimat sétáltatni az erdőbe. Ez ugyebár városon kívűl volt és kocsival mentem. 30-35 perc oda az út. A kutyáimat ott szabadon engedtem, nagyon szeretnek rohangálni,emberek sehol, és a kutyáim visszajönnek hozzám,eddig soha nem szöktek meg,hallgattak rám,sétáltam és perceken belül csatlakoztak. Előttem szoktak futni,szaglászni. Most viszont a kisebb kutyusom szerintem valami vadat találhatott,vagy foggalmam sincsen! Csak azt láttam,hogy elkezd valamit ugatni és rohan előre. Szóltam utána,hogy jöjjön vissza,hívogattam és futottam utána,de semmi! A másik kutyámat megkötöttem,mert nem akartam,hogy elfusson utána azt nem találom meg egyiküket sem. Nem hiszitek el,de alig 2-3 perc alatt tűnt el a kutyám! :( Ott voltunk az erdő közepén. Tele fákkal,bokrokkal. És azon az úton rengeteg kisebb nagyobb domb,lejtőkkel. Valahova elindult lefelé egy lejtős úton előttem és akkor vettem észre,hogy már sehol sincsen! :( Este 11 óráig kerestem, a telefonommal világítottam az erdőben. Közben majdnem eltévedtem, pár méterrel előttem meg két szarvast is láttam elfutni. Már hideg is volt és esett is amúgy az eső!! Bármit megtettem volna azért,hogy megtaláljam a kutyàmat. :( Nagyon szomorú vagyok,hogy nincs meg! Mire a kocsihoz értem már 1) lemerülőben voltam 3-4%-on voltam 2) térerő még az erdőn kívűl sem volt egy ideig. Szóval nem tudtam jelezni a barátomnak,hogy merre vagyok. Mire hazaértem ő már tiszta ideg volt és többször is hívott. Elmeséltem neki,hogy mi történt és ennek ellenére letojta az egészet!!! Egyáltalán nem hatotta meg,azt mondta fogja a megmaradt kutyàmat és kivágja a lakásból ha még mindig csak a kutyáimról panaszkodom. Ordibált velem,mert égen földön keresett. Felhívta a szüleimet is, azthitte ott vagyok,kereste a barátnőmet is,de őt nem érte el. Megértem,hogy mérges volt,de rettentően rosszul esett,hogy így reagált és fogadott engem. Ja és amikor rá mertem szólni,hogy ilyen stílusban ne beszéljen velem,nyugodjon le és majd később beszélünk akkor a konyha pultra csapta a poharát amit azzal a lendülettel el is tört. A kutyámon vezette le a dühét,mert kiakarta zavarni a lakásból. Mondván,hogy nekem minden fontosabb nála,de nem gondoltam bele ő mit érezhet,meg mennyire aggódott,csak a kutyáimmal vagyok elfoglalva. Jaj meg,hogy jézus urísten bajom is eshetett volna. Áh hagyjuk komolyan! :( Nem vagyok kutya bolond,de iszonyatosan sokat jelentett nekem a kutyám ;( nagyon szomorú vagyok amiért eltűnt! ;( Ráadásul tudni kell,hogy a barátom is imádja az állatokat és a kutyàinkat. Nem értem miért és egyáltalán,hogy képeztelte,hogy így viselkedik. :( Csak szerintem volt ez részéről nagyon túl dramatizálva? Nagyot csalódtam a barátomban. Nem,nem a kutya ügy miatt. Sokkal inkább azért ahogy beszélt velem és tombolt tegnap. :(
2017. nov. 26. 19:48
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
86%

Abban egyetértek a barátoddal, hogy jelezni kell, hogy ez és ez van, és szerintem ekkor és ekkora itt és ott leszek. Mindig, kivétel nélkül, ahogyan van egy kis időd, ha éppen gond van, mert ezt az ijedtséget csak az értheti meg, akinek tűnt már el szerette, szerelme fél egy napokra ilyen-olyan okokból.

De ettől még csapkodni nem kell. Nálunk is volt ilyen, párom eltűnt egy napra, mert külföldön volt, elhagyta a telefonját, és mire visszakapta, már mehetett is a reptérre, és így nem tudta feltölteni azonnal. Természetesen közben már gyomorgörcsöm volt, sírtam, megvizionáltam, hogy meghalt, elrabolták stb. De ettől függetlenül, amikor jelentkezett végre nem álltam neki ordibálni, meg poharat törni... én ezt elmondanám neki, hogy nem tetszett, hogy agresszíven reagált, viszont belátom hogy hibáztam, és nagyon sajnálom, hogy "aggódtattam" magamért ilyen szinten, mikor máshogy is megoldható lett volna.

2017. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
81%
Remélem, megtalálod a kutyusod, és remélem, kidobod ezt a tapintatlan agresszív idiótát. Hidd el, ennél bárhol jobb társat találsz, olyat, aki együttérez veled.
2017. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
63%

Eloszor is drukkolok, hogy meglegyen a kuytad de nem a te lelki vilagod miatt hanem szegeny kutya vegett. Annyira birom az ilyet... Persze az en kutyam okos az en kutyam engedelmes szabadon lehet engedni. Aztan hopp megse. En mar talalkoztam ket nagytestu agressziv kutyaval haverokkal turazas kozbe, gazda sehol, nyakorv volt rajtuk. Ugattak minket meg morogtak beken se akartak hagyni. Aztan negyed ora mulva feltunik a dagadt pali meg a 140 centis noje hogy jaj hol koszaltatok nyugi nem bantanak senkit. Majdnem pofan is rugtam egybol a dagadekot meg jo, hogy nyugodt termeszet vagyok. Fsznak kell elengedni azt a kva kutyat idiota. Neked sincs sok eszed. Ebbol altalaban elobb utobb harom dolog szokott kisulni, neha negy. 1,megtamad egy embert 2, megtamad egy masik kutyat es szet tepi 3, elfut a gcibe es meg nem talalod tobbe 4, neha a vadasz is ledurrantja ahogy mar irtak elottem.

Minek elengedni egy ERDOBE???? Hat annal tokeletesebb hely nem letezik elvesztesre, raadasul teli kisebb nagyobb allatokkal amik elterelik a figyelmet. Sok eszed van az latszik. Csak a kutyat sajnalom remelem nem hal meg vagy lesz komolyabb baja. A baratos resz mar nem is erdekel, nyilvan idiota a pasid ahogy te is. Osszeilletek.

2017. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
35%

#11-es, hadd ne kerülj abba az élethelyzetbe, amikor a párod kórházba kerül, mert balesetet szenved és fogalmad sincs hol van... csak annyit látsz, hogy munkába nem ért be reggel.

Akkor megérted a dühkitörést. Amikor megkaptam a telefont, nyilván rohantam be és nem ordibáltam vele, de hirtelenjében a falnak tudtam volna menni és szétverni, annyira ideg voltam.


Nyilván nem promotálom, hogy igen, a dühkitörés megfelelő, de valahol meg kell érteni a férfit is itt. A kérdező tudja, hogy felpofozná-e, nyilván nem tette (szerencsére), de ha megtette volna, akkor valószínűleg a kérdés nem erről szólna, hanem zokszó nélkül kirakta volna.

2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Trevenor válasza:
83%
Ilyenkor mutatkozik meg, hogy kinek milyen a valódi természete. Nem akkor, amikor minden tökéletes, hanem amikor valami baj van. Sokat elmond, hogy ilyenkor valaki az áldozatot szidja, és poharat tör, vagy átérzi a helyzeted, és segít a bajban. Ő szemmel láthatóan nem tiszteli az érzéseidet, csak az a fontos neki, amit ő annak gondol. Én is azt mondom, hogy nehogy már egy ilyen mellett legyél, aki a legnehezebb pillanatodban nem állt melletted!
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
75%
A párod egy birtoklási mániás agresszív köcsög. Bele se kezdenék egy ilyen kapcsolatba, mi az, hogy ha pár órán át nem jelentkezek, akkor már megy a hiszti? Felnőtt emberek vagytok, mindenkinek akad dolga, majd jelentkezel, ha tudsz. Meg is őrülnék, ha egész nap azon kéne kattognkm, hogy “haj, 2 perce nem írtam neki vissza, most hiszti lesz?” Dobnám a francba.
2017. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Szerettem volna írni a barátomnak,hogy ne aggódjon,de majd később megyek,mert eltűnt az egyik kutyánk. De az erdő közepén voltam és NEM VOLT TÉRERŐ! Akkor pedig nem az volt a legfontosabb számomra,hogy hívogassam a páromat,hanem minél előbb megtaláljam a kutyàmat. Higgyjétek el,sokan így cselekedtek volna. Szerintem ti is,akik szeretik az állatokat vagy volt/van kutyájuk.


A kutyáim évek óta nálam vannak. Lehet felelőtlenség volt részemről mégiscsak,hogy el engedtem őket. De az évek alatt most történt ilyen először,hogy elfutott tőlem az egyik. Másrészről nekik nagy a mozgás igényük,nagyon szeretnek rohangálni. Nekem csak az volt a fontos,hogy ők élvezzek amíg sétáltatási idő van.


A barátom meg igen,..nem gondoltam ezt. Nem gondoltam,hogy így fog fogadni. Gondoltam,hogy nem csattan ki örömében,de valóban..az empátia halvány jelét sem láttam akkor. Később bocsánatot kért tőlem, beszélgetni próbált erről, de kértem,hogy mostanában ne is erőltessük ezt,mert valahogy nem hiteles ez a bocsánat kérés amikor pár óràval korábban még üvöltött velem. Azt nem hiszem,hogy engem megütött volna. Megsem fordult a fejemben, szerintem előbb akasztaná fel magát egy fára minthogy kezet emeljen rám. Ráadásul nyugodt természet. Ilyen agresszívnak velem szemben még nem mutatkozott. Láttam már dühösnek,de pohár széttörés meg ilyesmi nem volt.

2017. nov. 26. 20:24
 18/46 anonim ***** válasza:
43%

Én spec. értem a barátod érzelmeit. Ugyanis én is ilyen vagyok. Ha a párom nem ér haza a megbeszélt időben (plusz fél-egy óra), és nem tudom elérni telefonon, ill. ő sem ad semmi életjelet magáról, elkezdek aggódni. És rövidesen -ahogy az egyik válaszoló már írta is- már olyan képek kavarognak a fejemben felváltva hogy:

-elrabolták

-megölték, valahol vérbe fagyva fekszik egy árokban

-van valakije és ... túl jól érzik magukat éppen

-autóbalesetet szenvedett


Aztán mikor megjelenik, azonnal ráöntöm az összes aggodalmamat. Igen, dühös vagyok, hogy mi a francért nem lehetett felvenni a telefont, vagy életjelet adni, mikor tudja hogy aggódom érte.

Szerintem egy kapcsolatban azért alap dolog hogy figyelembe vegyük azt hogy valaki van valahol aki vár és aggódik értem.

És igen, én sem venném figyelembe akkor per pillanat hogy mi miatt nem jött, nem szólt.

Persze ilyenkor számomra azért elég egy őszinte bocsánatkérés is.

Szóval, hidd el, nem azért kiabált veled mert utál, gyűlöl, PONT hogy azért mert aggódott érted.

Mindenképpen beszéljétek ezt meg.

2017. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
49%

"Később bocsánatot kért tőlem, beszélgetni próbált erről, de kértem,hogy mostanában ne is erőltessük ezt"


HIBA!

Hidd el, TÉNYLEG aggódott érted!

Örülj hogy van ki aggódjon érted

2017. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
67%
#15: voltam ilyen helyzetben, képzeld. Amikor elment dolgozni reggel, nem ért haza a szokott időben, és sem a családja, sem a barátnői nem tudták, hogy hol van. Mint kiderült, túlóráznia kellett, a telefonja meg lemerült. Egyetlen másodpercig nem fordult meg a fejemben, hogy poharat törjek, vagy ordibáljak vele. Mert nem vagyok egy agresszív állat. Pedig tudod, az anyukájával már a rendőrséget akartuk hívni, mert azt hittük, hogy vagy valami komoly baja lett, vagy esetleg elrabolták, megerőszakolták, stb. (Nem túl biztonságos környékről van szó.) Egy darab sz_rnak tartanám magamat, ha ezek után üvöltözök vele, mint egy barom. Azt meg utána békésen megbeszéltük, hogy azért lehetőleg ilyenkor valakit kérjen meg, hogy hadd írjon egy sms-t haza, vagy valami módon jelezzen, hogy nincs baj. Örültem, hogy nincs baja, átöleltem szorosan, nem hogy még ezek után balhézzak vele.
2017. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!