Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban figyeljen rám?

Figyelt kérdés

A kapcsolatomban az utobbi időben havi 2 szex van. Tegnap már végre volt de nem bírtam "elmenni"" a párom azt mondta hogy lesz legalább heti 3 mert említettem neki,hogy nekem ez kevés.

Erre ma megint bealudt.. Mielött azt mondanátok,hogy fáradt mert sokat dolgozik,elmondom hogy olyan munkája van hogy egész nap itthon van és pár órára kell elmennie ügyeket intézni,de azt sem minden nap.

Már kezd elegem lenni ebből. Már itt sírok..

29 n párom 38 f

Mit tegyek?


2017. nov. 26. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy aszexuális és ezért nem igényli a szexet.

Mióta vagytok együtt? Mindig ilyen volt?

A szexuális különbözőség probléma lehet a jövőben.

2017. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6 éve.
2017. nov. 26. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván van oka, hogy ilyen. Nem csak jelezni kell, hogy ez neked kevés, hanem megpróbálni megoldani a mögötte húzódó komoly problémát. Vele beszéld ezt meg.
2017. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg amúgy itt szerintem az a fő probléma, hogy nagyon egyoldalú a dolog. Mi az, hogy bealudt? Rá kell mászni basszus... Ha nálunk párommal úgy működne a dolog, hogy várjuk a sült galambot, akkor sosem szexelnénk csak aludnánk. Aki érez magában egy kis energiát, az kezdeményez. Nem pedig várjuk, hogy na ugyan lesz-e ma szex.
2017. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De hogyan,ha mindig bealszik?

Bekapcsolja a tv-t és egy filmet nem.tud végig nézzni.

2017. nov. 26. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal a lendülettel, ahogy befekszik az ágyba már lehet is tapizni meg csókolgatni. Hidd el nem fog bealudni, ha felizgatod. Nincs annál irritálóbb, mint mikor elvárja tőled valaki, hogy mindig te kezdeményezd a szexet, aztán ha ehhez túl fáradt vagy akkor meg megy a hiszti. Ha ő fáradt, akkor legyél te felül, vagy keressetek kevésbé fárasztó pózt az ő számára. És ne félj kezdeményezni a szexet, mert neki is sokkal több kedve lesz így hozzá.
2017. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Pfff... kérdező, legyen már egy kis fantáziád! Alszik, hát alszik. Normális férfi szívesen ébred arra, hogy a barátnője kényezteti. Ne sírdogálj, hanem vesd be magad!
2017. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!