Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért erőszakoskodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért erőszakoskodik és feszegeti a határait állandóan?

Figyelt kérdés

Heti ötször találkozunk, két napot nem, mert nyelviskolába járok. Minden egyes délután megkérdezi tőlem, hogy aznap találkozunk-e, ha nemet mondok, megsértődik.

Most eszébe jutott, hogy elvisz vacsorázni egy pizzériába, természetesen a nyelviskola időpontjában. Ajánlottam egy másik napot, de nem, neki az az este kell. Ajánlottam egy közeli éttermet, de nem, neki az kell, ami a lakása mellett van.



volt olyan, hogy írt nekem facebookon, hogy mivel másnap később kellett elindulnom reggel, menjek át hozzá délután, aludjak nála, és menjek el tőle munkába. Azt mondtam, rendben, de előtte hazamegyek, lezuhanyzom, és átöltözöm, erre nyafog, hogy az neki úgy nem jó.


Nem értem, miért ilyen. Megkapja, amit akar, de ha kérek valami kompromisszumot, nyafog.


2017. nov. 27. 19:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus pszichopata. Ebből az szokott lenni előbb-utóbb, hogy a házból sem teheted ki a lábad és mindenről el kell számolnod. Ha valamit nem így csinálsz, akkor jön először a lelki, majd a fizikai erőszak is. Biztos ilyen jövőt szeretnél?
2017. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy énközpontú,pszichopata,aki beleőrül abba,hogy nem építheti le a kapcsolataidat.Még most húzd fel a nyúlcipőt,amíg nem késő és nincs gyereketek!
2017. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azert ilyen mert veled megteheti. Es tovabb is hisztizni fog ha hagyod.
2017. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek. Azt gondolja, hogy a világ az ő szórakoztatására jött létre. Kell ez neked?
2017. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, menekülj! Nekem az exem volt ilyen és örültem, amikor szakítottunk. Barátnőimmel sem mehettem el kávézni, mert arra is megsértődött. Volt, h valami kis apróságon úgy összeveszett velem, h a város közepén faképnél hagyott és ő hazament... :D Ostoba voltam én is, h hagytam, h irányítson, de jobban sajnálom a most már a feleségét. Ragyogó életük lehet az tuti :D
2017. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugy kell neked! Miért kezdel ennyire kisfiukkal? Keress hozzád illöt!
2017. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ő egy mentális zsákutca, szellemi rövidnadrág, érzelmi sivatag, lelki kopárság, ragozzam még? Egy gyökér, de ha neked ez kell...
2017. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen volt az exem is, tudnék mesélni. A végén lassan a lakásából nem tehettem ki a lábam. Egy jó tanács: menekülj!
2017. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudlak sajnálni, ha ilyen sikhülye vagy, megérdemled.
2017. nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!