Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a párommal, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a párommal, hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Fél éve vagyok együtt a párommal,eleinte jól megvoltunk, a kémia nagyon működött köztünk, a szex nagyon jó.


November közepétől karácsonyig nekem minden szombaton dolgoznom kell,túlórák,neki lazábbak a napjai, decemberben már nem sok munkája lesz. Eddig hétvégente találkoztunk,hol én voltam náluk,hol ő nálam.


2 hete mikor nálam volt elég fura volt, mintha kényelmetlenül érezte volna magát, veszekedtünk is, majd kibékültünk. Múlthéten már dolgoztam, így felvetette, hogy ne találkozzunk, jobb így, pihenjek, de már erre a hétvégére is azt mondta, hogy lehet elutazik családdal erre-arra.


Telefonon naponta többször hív,este órákat beszélünk, mondogatja mennyire szeret, és próbálja megoldani valahogy, hogy találkozzunk, mellette féltékenykedik egyre keményebben (ok nélkül).


Tegnap meguntam, és elmondtam neki, hogy mondja meg, ha nem akar velem lenni, ne velem mondassa ki a szakítást, legyen benne ennyi tartás, erre azt mondta, hogy buta vagyok, és sajnálja, hogy nálam a vége felé jár a dolog, hogy ilyenekre gondolok, és nem akar elveszíteni, majd elterelte a témát.


Szeretek szóban szakítani, nem írásban, de ő nem hagyott más választást, így tegnap írtam neki, hogy ne haragudj, de ez így nem megy, találkozni nem akar, de mégis féltékenykedik, nem őszinte velem,stb.


Azt írta nem hagyja annyiban, és elém fog jönni a munkahelyemre és meg fogjuk oldani, nem tudom mi ütött belé, még hónap elején normális volt, jól megvoltunk, elég elkeserítő.


Mit gondoltok erről? Válaszokat köszönöm.


24/L (27/F)


2017. nov. 28. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem lesz szimpatikus, hogy mi errol a velemenyem.


Szinte biztos, hogy vagy megcsalasrol van szo, vagy meg csak legyeskedik korulotte valaki, de szinte csomagolhato, hogy van egy harmadik szemely.


Ok nelkul elkezdett feltekenykedni, ezzel kompenzalja, hogy valojaban fel a lebukastol.


Ne legyen igazam, de en erre gondolok.

2017. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" mellette féltékenykedik egyre keményebben (ok nélkül)."


Ezt általában akkor csinálják, amikor tilosban járnak.


"Azt írta nem hagyja annyiban, és elém fog jönni a munkahelyemre és meg fogjuk oldani"


Ez is inkább csak arra utal, hogy még nem jött össze a másikkal neki a kapcsolat, vagy nem jön össze.Így visszatáncol hozzád, vagy pedig addig mindenképpen meg akar tartani téged, amíg a másik nem válik biztossá, akkor simán lelép majd.

2017. nov. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon elküldeném a francba, hogy az anyjával szórakozzon és felejtsük el egymást sürgősen.
2017. nov. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már önmagában a féltékenykedés miatt is ki kellett volna vágnod a francba, de ez így együtt azzal, hogy leszarja a fejed, egyszerűen nevetséges. Ne kínozd magad, ha meg is jelenik maradj határozott, mert az ilyen csak maximum ígérgetni tud, mást nem.
2017. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek urén tudod ki állna szoba vele... ha megjelenne a mheéyemen, ott mindenki elött küldeném el a fxba.
2017. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!