Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hadsereget választja helyettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hadsereget választja helyettem?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni? A barátnőm minden körülmények között a katona akar lenni, ilyen szakra fog jelentkezni az egyetemen is. Én azt se tudtam, hogy egy munka. 2 éve készül az alkalmassági vizsgára, fizikailag képzi magát, IQ teszteket tölt ki, minden álma, hogy kijusson Afganisztánba. Hogy lehet erre vagyni? Ráadásul az fél év. Mi van, ha meghal? Ha átmegy az alkalmasságin ő elmegy a kiképzésre az hónapokig tart. Addig mi lesz velünk? Megkérdeztem tőle, szinte értetlenül nezett és a szeméből ez sütött: "dehát a honvédség a minden, mégis mire gondoltál te f...sz?" Eleve nem értem, hogy miért vágyik valaki oda, de nőként? És, ha gyereke lesz? Akkor is megy majd a katonásdi? Biztos jó a gyereknek, hogy az anyja fegyverrel a hátán, terepruhában tölti a minden napjait. Milyen kép alakul így ki benne? Na mindegy, gyerek nincs, de így nem is lesz, mert félek rámegy a kapcsolatunk. Erről lebeszélni nem lehet, mi?
2017. nov. 28. 08:28
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdemled meg, inkább szakítsatok.
2017. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Már miért ne érdemelném meg?
2017. nov. 28. 08:33
 3/49 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem tamogatod elete nagy almaban, hanem onzo modon magad mellett akarod tudni.
2017. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

>A barátnőm minden körülmények között a katona akar lenni


Mire számítottál, de most komolyan? Világosan, egyértelműen, évek óta erre készül, és te most csodálkozol, hogy valóban erre készül. Nem értem.


>A hadsereget választja helyettem?


Ez pedig csúnya övön aluli ütés, főleg akkor, ha évek óta tisztában vagy vele, hogy erre készül, és kiváltképp akkor, ha úgy jöttél össze vele, hogy ezt tudtad róla, és nem csak közben találta ki.


Neki ez az egyértelmű célja, és igen, könnyen lehet, hogy ez neki fontosabb mint te vagy a kapcsolatotok. Ha ez neked nem fér bele, akkor nem értem, miért vagy vele, vagy egyáltalán miért jöttél össze vele.


És nyilván ez független attól, hogy nekem mi a véleményem arról, hogy ő katona akar lenni.

2017. nov. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
58%
Figyeld meg hogy milyen jó lesz, mikor katona a barátnőd, és kitör a 3. világháború. Simán lenyomja majd a koszos tevezabálókat. :)
2017. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Utolsó engem tényleg érdekelne a véleményed!
2017. nov. 28. 08:39
 7/49 A kérdező kommentje:
Amúgy persze, hogy magam mellett akarom tartani. Szeretem, gyönyörű és okos. Ezért nem értem,hogy minek megy a sok agyatlan közé. Évek óta nem tudom, mivel fél éve vagyunk együtt, de akkor is féltem.
2017. nov. 28. 08:41
 8/49 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggodj, nokent annyira keves az eselye, hogy bejusson abba a kb. 2 fobol allo kvotaba, amit neha nagy nehezen engedelyeznek Magyarorszagrol az ilyen missziokba, hogy kb. nulla.
2017. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%

Szeret, gyonyorun, okos.


Ezzel meg is magyaraztad, miert nem akarod, hogy elmenjen.

Felsz, hogy nem talalsz meg egy ilyen not az eletben. Ez is onzoseg.

Kulonben, a leirtak alapjan nincs koztetek eldontve, hogy szakitani akar, vagy tavkapcsolatba maradni veled. Nincs eldontve,mert ahelyett , hogy megkerdezned es beszelnetek rola, itt hisztizel. Anyam, a nod tokosebb mint te.

Latom magam elott, ahogy szerencsetlen felhozza a temat, te meg bevagod a durcit es kimesz a konyhaba.

2017. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
0%

Azért a kérdezőt is meg lehet érteni. Nekem is olyan szempontból nem tetszik a dolog, hogy folyamatosan távol lesz, nem fog a kérdezővel eleget lenni, mert számára a hivatás lesz a legfontosabb. Nem tudom nőként hogy lehet ilyenre vágyni, ez a hivatás nem nekik való, nem ez lenne a feladatuk, de látszik hogy felcserélődtek a szerepek ebben a rohanó világban. Nem ez volna a helyes, de mindenki maga tudja mit akar.

Viszont akkor sem volt szép a lány részéről, hogy amennyiben tudta, hogy ez lesz mégis összejött a kérdezővel. Az más kérdés, hogy ha ez úgy derült volna ki, hogy én vagy a kérdező helyében, akkor én magam rúgtam volna ki páros lábbal, mert úgy érezném szórakoznak velem.

2017. nov. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!