Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok, ha a barátnőtök csizmát kérne karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk megegyeztetek, hogy karàcsonyra ès szülinapra (egy napon van) 10 ezer Ft-ig kérhet bàrmit.

Hogy fogadnàtok, ha azt mondanà, szeretne csizmàt télre, mert nincs neki?


(Együtt éltek, tudjátok, nincs sok pénze, de nem tartjátok számon a ruhatàrát)


2017. nov. 28. 13:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%

Bocs, de te most azt szeretnéd hallani, hogy sajnálunk, vagy azt, hogy milyen okos, érett felnőtt vagy, amiért olyat kérsz karácsonyra, amire szükséged van?

Basszus, én már kamaszkoromban új kabátot kértem a nagyszüleimtől karácsonyra, mert ha egyszer nincsen, akkor kell, és sokkal jobban örültem neki, mint egy új telefonnak - ami a kabáttal ellentétben nem létszükséglet. Nem vagyok rá büszke (mégis mire lennék xD), és nem vagyok oda magamtól, csupán tényként leírtam. És még mindig sokkal jobban éltem, jobb dolgom volt, mint az ország x százalékának, mert pl. volt karácsonyi vacsi, családi összejövetel, és fűtött szoba.

Ja tudom már: azt várod, hogy a pasid megvegye neked a csizmát csak úgy, mert kell, és emellé kérhess ajándékot. Hát basszus, ha szerinted telik rá, és megtenné, akkor kérdezd meg, aztán vagy igen, vagy nem.

2017. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Hogy olyasmit kér, amire szüksége van"


LOL, azért mert te ahhoz vagy szokva, hogy olyat kapj ami baromira nem kell neked, ő lehet hogy szeret hasznos dolgokat kapni.

2017. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb olyan 10 eves korom ota mindig olyat kerek, amire szuksegem van, nem amit szeretnek. Mert maskepp nem lenne. Telikabat, csizma, melltarto... Mondjuk en nem azert, mert nem engedhetnenk meg magunknak, csak apam valahogy mindig szart ram magasrol, felesleges kiadas vagyok a szamara. Es sajnos egyetem mellett is erre szorulok meg mindig, mert nem fer belebele az idombe alkalmi munkakon kivul mas. Soha nem jutott eszembe, hogy ez gaz, inkabb csak szomoru.
2017. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
én külön karácsonyi kérvény nélkül is megvenném neki ha ilyen gond lenne. Nehogymár egy téli cipő ekkora gond legyen -.-
2017. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14-es válaszát adom.

Az ilyet soron kívül megvenném, főleg ilyen értékhatárban. Még egy átlag keresetnél sem kéne, hogy egy ilyen összeg gondot jelentsen.

2017. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Értem. Szerintem semmi gond nincs ezzel.

Vegyétek meg a csizmát...

2017. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindenem megvan (ami tárgy!) és folyton nyaggatnak a szüleim/nagyszüleim, hogy mit kérek. Újabb felesleges porfogó kacatra nincs szükségem, így idén zoknikat, trikókat, meg egy újfajta, számomra nagyon szimpatikus mosószert+öblítőt kapok, amit hónapok óta ki akarok próbálni :D Így én is megnyugszom, hogy csupa hasznos dolgot kapok majd és ők is, hogy adnak valamit. Mindenki jól jár :)
2017. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem a napokban szétjött a pénztárám csatja, hullanak belőle az irataim, apró, stb. Mondtam a páromnak, hogy ha nem vett még nekem semmit, szeretnék karácsonyra egy pénztárcát. Azt válaszolta, hogy ne hülyéskedjek, a hétvégén megvesszük, karácsonyra már betervezett valami különlegeset :)

De ha nem talált volna ki még semmit, biztosan örült volna hogy legalább nem kell agyalnia az ajándékon. Az ilyen kérések maximum olyan embereknek nem szoktak tetszeni, akik szeretnek nagggyonegyedi és nagggyoneredeti ajándékötletekkel előállni, ami nálam néha bejön, és tényleg örülök, de legtöbbször sajnos nem... és akkor van egy újabb valamim, amit semmire sem tudok használni. Inkább kérdezte volna meg, mire van szükségem ;)

2017. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha tudnám, hogy szüksége van rá, kérdés nélkül megvenném. Szerintem jobb hasznos dolgokra költeni, mint valamire ami csak áll a szekrény mélyén...

Kérdező esetleg az a baj, hogy olcsóbb árkategóriájú ajándékot szántál neki és tartasz tőle ezzel kimeríti a keretet?

2017. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is sokkal jobban örülnék egy csizmának, mint a 66. porfogónak.


Mondjuk nekem van csizmám, de mégis hasznos ajándékot kértem mindenkitől.


22/N

2017. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!