Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret úgy mint régen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret úgy mint régen?

Figyelt kérdés
Alig ír nem is találkoztunk a hèten és ha megkérdezem hogy hiányzom e neki azt válaszolja hogy nem. Folyamatosan piszkál ès kritizál de ha megbánt akkor eljátsza hogy csak viccnek szánta...Este írtam neki meg reggel és még csak nem is válaszolt rá. Eléggé érzékeny vagyok és rosszul esik hogy nem törődik velem. Beszéltem vele erről de nem is érdekelte, elpoénkodta. Sokszor ha sétálunk más lányokat néz és meg is emliti hogy jól néznek ki. Ez teljesen összetört..jelentéktelennek érzem magam, kérdeztem hogy van e valakije de persze megint én lettem lehordva hogy minek vagyok féltékeny stb. :( Miért csinálja ezt egy fiú?
2017. nov. 29. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert még csak FIÚ. Nem a tini párkapcsolatokba szántad a kérdést?


Kérlek, ne hagyd magad megalázni. Lehetne rendes, kedves, szerető barátod is. Nem szeretek szakításra buzdítani, de a leírtak alapján NEM SZERET, NEM TISZTEL. Dolgozd fel és szakíts vele.

2017. nov. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem szeret, nem becsül és nem tisztel. Hagyd el, így csak megalázod magad, talász jobbat.
2017. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy egyáltalán nem szeret téged.. mióta viselkedünk így egy kapcsolatban ha szeretjük a másikat? :'D vagy mos ez a divat?! Gondolom csak azért van még melletted mert nincs mást tömködnie.

Nem szeret, nem tisztel és mint ahogy te is elírtad egy fiú... GYEREK. Ilyen viselkedéssel olyan 14-16 évesnek tippelném.

21L

2017. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!