Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sráccal 2 hétig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal 2 hétig voltunk együtt majd a volt barátnője felkereste. Azóta a srác nem tud dönteni kettőnk közül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem őt és úgy érzem nem tudom elengedni bármennyire is akarom. Azóta ugye szakítottunk (pár napja) de szokott még írni, viszont arra nem tud válaszolni melyikünekt választja. Szoktam beszélgetni fiúkkal akik érdeklődnek irántam, nem tudom milyen szándékkal.. de úgy érzem ameddig nem tudom volt barátom kit választ addig nem tudok megnyugodni rendesen és esetleg új embereket megismerni.

Már mindenkinek elege van ebből a témából a környezetembe mert mindenki megmondta hogy hagyjam a srácot. De senki nem érti, hogy nem tudom...

A csaj rendszeresen átveri azzal a szakításuk óta exem hogy elhiteti vele, hogy megint össze akar vele jönni, majd kiderül hogy csak szórakozott a csak.

Vajon most azért akarja még tartani velem a kapcsolatot exem, mert megpróbálja volt barátnőjével és ha megint átveri akkor vissza tudjon hozzám jönni?

Normális ha nem szeretett meg annyira 2 hét alatt hogy velem maradjon ha őt nagyon szerette?

Mit tegyek? Esélyes hogy még egyszer össze hoz minket a sors mikor alkalmasabb lesz?

Hogyan felejtsem el?

Hagyjam hogy írjon mikor akar? Vagy leírjam neki legközelebb hogy akkor keressen csak ha komolyabb szándékai lesznek velem mint most? 20L



2017. nov. 29. 22:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
Nézd, ha ő nem tud dönteni, nem egyértelmű számára, hogy te kellesz neki, akkor inkább örülj, hogy ez még időben kiderült.
2017. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!