Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 22éves lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 22éves lánnyal. Amikor legközelebb taliztunk és mondtam neki, hogy szeretném bemutatni a szüleimnek, és elkezdett fintorogni. Erre ti hogy reagálnátok? Elég nagy bunkóság szerintem.

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Korai-nemkorai ez bizony paraszt dolog.


Ez után leshetné, hogy mikor mutatnám be.

2017. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván túl gyors neki ez a tempó, ami érthető is.
2017. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Másfél hónap után nagyon korai. Én egy év után mutattam be a páromat
2017. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha korainak találja valaki az időpontot, akkor mindjárt joga is lesz paraszt módon kifejeznie a véleményét?
2017. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Másfél hónap után jöttek össze, majd összejöveteli találkozó utáni találkozásnál mondta...

Kérdező is elcseszte picit, de ti vagytok értetlenek.


Szóval..

Ez nem bunkóság, csupán picit ésszerűtlen. Beszéld meg vele.

Ahogy látom kommunikációtok nullát súrolja. Kezdjetek el erre gyakorolni.

2017. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Majd fél év után de akkor is csak esetleg. Nyilván nincs meghatározott idő mikor. De még úgymond nem is ismeritek egymást, minek mutatnád be? 1,5 hónapos ismerkedesem nekem tudod mennyi volt? Hát legalább 6. Akkor mindet bemutattam volna szüleimnek? Az kicsit érdekes lett volna, ugyanis egyikből sem lett nagyon tartós hosszú kapcsolat, kivéve az egyiket.
2018. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!