Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg túl nagyok az igényeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl nagyok az igényeim a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés
Párommal egyszer már szakítottunk, majd 4hónapot bírtubk egymás nélkül, ismét összemelegedtünk. Próbáljuk rendbehozni a dolgokat, vagyis sokszor úgy érzem, csak én próbálom. Ami miatt vége lett, hogy már 1 év után ellaposodott a kapcsolatunk, úgy éreztem, mint nő már nem vagyok érdekes neki. Féltékeny volt mindenkire, akivel csak szóba álltam, ugyanakkor ő soha nem akart a kedvemben járni, nem mentünk sehova, nem lepett meg egy szál virággal sem, csak ha összevesztünk, és ki akart békíteni. Nem nagy dolgokat vártam tőle, én megleptem vacsival, vagy pl. Néha egy csokival, egy sütivel, nekem nem kellett alkalom, hogy figyelmes legyek vele. Amig külön voltunk, egy férfi ismerösöm virágot vett nekem, udvarolt, és igaz, mint férfi nem érdekelt, de a figyelmessége nagyon jól esett. Többször próbálom a páromat rávenni közös programokra, de valahogy olyan, mintha beleunna a kapcsolatunkba, és én már nem érzem magam nőnek mellette. Ennyi idö után szerintem ez nem normális dolog.
2017. dec. 2. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérsz hatalmas dolgokat szerintem,a gond viszont ott van,hogy hiába kezdtétek újra,nem látszik,hogy igyekezne boldoggá tenni téged,ami szomorú. Ha egy komoly beszélgetés után sincs javulás,akkor valószínüleg nem lesz hosszú életű a dolog.
2017. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem nagy az igényed. Mielőtt megnyitottam, azt hittem felsorolás lesz: legyen autó, lakjon külön, stb... de amit te elvársz,az az alap, sőt, a legalapabb. Ráadásul te adsz, de ezekszerint nem kapsz.

Gondolom szereted őt, ha szeret, megérti a panaszod. Ha nem változtat, nincs jövőtök. Gondolj bele, ha lenne később gyermeketek, nem fog titeket programokra vinni, ha meg egyedül viszed, te leszel a kva, ha még féltékeny is.

2017. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Talán nem okoz neki örömet, ha adhat. Nekem idő kellett ahhoz, hogy felismerjem a jelentőségét ezeknek a dolgoknak... mármint hogy ezekből veszi a másik hogy fontos.


Ha tojik rád, az nem feltétlenül az, hogy nem szeret, csak éppen nem ez jár a fejében, hogy neked kedveskedjen. Lehet, hogy kell egy életkor, mire kifut az összes hobbi, meg haver, és akkor fontosabb lesz egy társ.

2017. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nyújtjátok a rétestésztát, de előbb-utóbb végleg elszakad, hiszen mások az igényeitek. Csak te akarsz változtatni, ő nem.

Én lezárnám és nem melegíteném fel újra. Te miért teszed? Akkor mégsem annyira rossz? Vagy csak a ragaszkodás miatt?

2017. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolat már elhalványult, és gyakorlatilag csak te élteted.


Te ettől sokkal jobbat érdemelnél kérdező.

2017. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz hogy megeröltesse magàt neked hangot kell adnod és mindíg össteveszés a vêge .Sztem ne halogasd a szakítàst mert később nehezebb lessz a szaitàs én mondom.Lehet hogy egyszer megkomolyodik de nem mindegy hogy mikor mert te lehet addigra kiszeretsz belőle és már nem akarsz vele közös jövőt .Most tedd meg a lépést utàna könnyebb lessz .
2017. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

"Amig külön voltunk, egy férfi ismerösöm virágot vett nekem, udvarolt, és igaz, mint férfi nem érdekelt, de a figyelmessége nagyon jól esett."


Szóval nem érdekelt, de azért kihasználtad a figyelmességét :D akkor most te vagy a másik oldalon, ha jól értem.

2017. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Hetes, mi abban a kihasználás, hogy nem vágta a fejéhez a virágot?
2017. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, az nem jó "ómen", ha nem érzed magad nőnek mellette.
2017. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez nem nagy igény egyáltalán, főleg hogy te igyekszel kedveskedni a másiknak. Apum a mai napig ugyanúgy vesz virágot anyukámnak "csakúgy", pedig már 30 éve házasok.
2017. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!